Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mlynkova wygrywa ''Bitwę gwiazd''

Cieszyński Zespół Haliny Mlynkovej zwyciężył w internetowej „Bitwie gwiazd”.  „Bitwa gwiazd” to wspólna akcja portalu tvp.pl i Facebooka. W rywalizacji wzięły udział wszystkie drużyny występujące w „Bitwie na głosy” , a internauci głosowali, która drużyna – ich zdaniem – śpiewała najlepiej. Najlepszą drużyna okazali się właśnie Cieszyniacy. 

Wygrana w „Bitwie gwiazd” nie była dla nikogo zaskoczeniem, nasza drużyna miała na swoim koncie najwięcej zwycięstw. Odpadła dopiero, ku zaskoczeniu telewidzów w półfinale. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna z Katowic (17 proc. głosów), a tuż za ekipą Piotra Kupichy zespół z Zielonej Góry (16 proc.).

Drużyna Halina Mlynkovej w Bitwie na głosy wykonała m.in. takie utwory jak Waka Waka - Shakiry, „Hallelujah” - Leonarda Cohena, „Africa”- Toto, „Candyman” - Christiny Aguilery, „Jai Ho” z filmu „Slumdog Millionaire”, „Czerwone korale” – Brathanków, „Rock’n’Roll and Love” – Afromentalu, „Mamma mia” - ABBY, „You Raise Me Up” Josha Gorbana, „Rolling In A Deep” Adele, „Man! I Feel Like A Woman” Shanii Twain

W finale Bitwy na Głosy wystąpiły wszystkie zespoły – na scenie stanęło 137 osób: osiem zespołów, dziewięcioro dyrygentów. Rywalizowały jednak już tylko dwa. W szranki stanęła ekipa Piotra Kupichy (Katowice) i Urszuli Dudziak (Zielona Góra). Pierwszą edycję programu wygrała drużyna Piotra Kupichy z Katowic. Na otarcie łez, drużynie Haliny Mlynkovej pozostało zwycięstwo w internetowym konkursie TVP i Facbooka „Bitwa Gwiazd”

Przypomnijmy, w skład drużyny Haliny Mlynkovej weszli: Mateusz WRÓBEL (20 lat) z Mikołowa, Zdzisław BAGUDA (23 lata) ze Skoczowa, Ewa KAPAŁA (20 lat) z Lędzin, Justyna HUBCZYK (23 lata) z Górek Wielkich, Katarzyna MATERNA (25 lat) z Cieszyna, bracia Roman i Tomasz SAJEWICZOWIE (27 lat) z Gliwic, Karolina KIDOŃ (26 lat), z Ustronia, Marcin ZMORZYŃSKI (33 lata) z Tych, Andrzej KACZYŃSKI (31 lat) z Zebrzydowic, Karolina GRYNIEWICZ (26 lat), z Bielska-Białej, Martyna FRANEK (12 lat) z Wisły, Karolina ANDRZEJEWSKA (28 lat) ze Skoczowa, Helena PIPIEŃ (51 lat) z Cieszyna oraz Hanna HOŁEK (21 lat) i Lena CZECHOWICZ (15 lat) z Wadowic.

Zobacz pierwszą zwycięską piosnkę wykonaną w programie: Waka Waka - Shakiry

Zobacz wszystkie artykuły Portalu OX.PL dotyczące Bitwy na Głosy>>>

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: