Mistrzowie parkowania (25) marzec 2018

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w  marcu  2018 roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

 

(red)

  • Poprzednie odcinki - Zobacz
źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-04-07 22:11:57
krokusik: Zakładanie blokady na koło (unieruchomianie zamochodu) wydłuża czas, w którym pojazd pozostaje w miejscu stważającym zagrożenie. Czy to takie trudne do zrozumienia?
2018-04-08 14:57:08
yamah: Pojazdu który został pozostawiony w miejscu stwarzającym zagrożenie, albo tamuje ruch nie wolno unieruchamiać blokadą, pojazd należy odholować na koszt właściciela. W tej edycji zdjęciowej jest co najmniej 5 takich przypadków.<br />Jak SM chce tak spektakularnie piętnować \&quot;mistrzów parkowania\&quot; to niech pierwej stosuje się do tego wymogu bo idąc na łatwiznę sama łamie prawo. <br />Tylko czy ktoś cały ten naciągany proceder w ogóle kontroluje?<br />
2018-04-08 17:24:15
bronek91: yamah<br /><br />Zawsze możesz napisać skargę... Z pewnością zostaniesz potraktowany jak Obywatel:D:D:D:D
2018-04-08 18:43:58
yamah: No nie wiem bronku co cię bardziej cieszy, problem parkowania, czy niekompetencja SM?
2018-04-09 08:31:03
bronek91: Raczej zastanówmy się, jakiej potencjalnej odpowiedzi na złożoną skargę możemy się spodziewać. I co z tego, iż zarzuty są uzasadnione, udokumentowane i właściwie sprezentowane. Organ rozpatrujący, podejrzewam, z dużym prawdopodobieństwem stwierdzi iż wnoszącemu się cosik ino zdo, konfabuluje i chce się zemścić za mandat i tylko dlatego coś napisał. Wszystko jest ok a obywatele furt czegosik chcą i ino się czepiają. Czyż nie takiej odpowiedzi należy się spodziewać? Czy nie jest to plucie obywatelowi w twarz i kpina z prawa? Jaki wniosek? Nie warto wytykać władzy błędów? Ino wtedy będą twierdzić iż wszystko jest ok, bo żodne skargi nie przychodzą. System w którym żyjemy jest patologiczny a niekompetencja SM, nawet jeżeli zostałaby stwierdzona przez kompetentny organ a nie komentarz na ox, to i tak mały pikuś przy dorobku w tym zakresie innych służb. Wynik jest, plecak będzie zadowolony a obywatel niech se chodzi, najlepiej po sądach:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją