Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzowie parkowania (10)

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w  październiku tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-11-20 16:08:59
grzesiek: A może nasza szanowna straż zainteresowałaby się parkowaniemsamochodów koło Juweni oraz na ul. Głebokiej
2016-11-20 16:51:16
altacet: A na ul.Chrobrego od Bielskiej? Popołudniu nie można wjechać z Bielskiej w Chrobrego nie wspominając o wyminięciu się z innym samochodem.<br />
2016-11-21 16:29:54
michalov: Strażników zapraszam również na ul. Bóżniczą i Kiedronia, a w szczególności kiedy spotykają się wierni z kościoła Elim... powodzenia w dojeździe dla służb ratowniczych i interwencyjnych.
2016-11-21 17:43:05
alakyr: Drodzy strażnicy, większość pokazanych zdjęć nie jest jakoś bulwersująca, samochody nie tamują ruchu ani pieszych, ani samochodów. Owszem, łamią przepisy niekoniecznie ruchu drogowego.<br />A na marginesie, tam gdzie samochody wjeżdżają na trawniki może zastanowić się nad betonowymi płytami ażurowymi by umożliwić wjechanie przodem lub bokiem na trawnik, co?<br />Pokazujcie zdjęcia ewidentnych idiotów, bezmózgowców, których parkowanie rzeczywiście zagraża bezpieczeństwu.
2016-11-21 20:03:01
bbja: 14 zdjęcie - samochód zaparkowany w złym miejscu. 16 zdjęcie (poniżej przedstawionego samochodu) stoi straż miejska. Dokładnie w tym miejscu w którym stoi samochód ze zdjęcia 14. Czy Straż Miejska nie mogła zaparkować prawidłowo? Po prostu Mistrzowie Parkowania. Brawo Wy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: