Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mini barbórka za nami, a przed nami 45. Cieszyńska Barbórka

Już jutro (15.11) startuje 45. Cieszyńska Barbórka. Start honorowy zaplanowano wieczorem na Wzgórzu Zamkowym. Przedsmakiem tego wydarzenia był rajd modelarski, który odbył się w Cieszynie po raz trzeci.

Cieszyńska Barbórka zakończy sezon 2019 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska. Impreza będzie także 6 rundą Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska Super KJS. Organizatorzy spodziewają się ponad 100 załóg. Te sportowe emocje czekają nas od jutra (15.11).

Kibice sportów motorowych mogli już poczuć choć w minimalnym stopniu klimat cieszyńskiej Barbórki w Zespole Szkół Technicznych w Cieszynie. Odbył się tam w niedzielę (10.11) piknik połączony z rajdem modelarskim. W zeszłym roku mieliśmy debiut. Później zorganizowaliśmy letnią międzynarodową edycję. Tak więc spotykaliśmy się po raz trzeci. Frekwencja w tym roku była o wiele wyższa. W rajdzie modeli RC na sterowanie wzięło udział 25 zawodników w tym 12 dzieci – przyznała w rozmowie z OX.PL Bożena Cholewa Dyrektor ZST w Cieszynie.  

Zawodnicy musieli 8 razy pokonać tor przeszkód. Nie zabrakło profesjonalnego startu i mety, rampy, a także pomiaru czasu. To taki rajd w miniaturze – podkreślała Cholewa. Jutro (15.11) z pewnością czeka nas o wiele większe wydarzenie.  

MSZ

Oto wyniki końcowe z rajdu modeli RC które odbyły się w ZST: 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: