Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Masz wadę wzroku? Wypróbuj soczewki kontaktowe ACUVUE i odbierz promocyjny zestaw startowy

Masz wadę wzroku i nosisz okulary? Zastanawiasz się, czy warto wypróbować soczewki kontaktowe? Wykonaj badanie wzroku w salonie OKO-DERM w Cieszynie, a otrzymasz zestaw soczewek kontaktowych ACUVUE na start, czyli 2 soczewki dwutygodniowe lub 10 soczewek jednodniowych. Podczas badania nauczysz się, jak je zakładać i zdejmować i przekonasz się, że nie jest to trudne.

Uprawiasz sport? Spędzasz dużo czasu podróżując samochodem? Masz dużą wadę wzroku? A może pragniesz zmienić swój wygląd i zadziwić wszystkich? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco soczewki kontaktowe ACUVUE® są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Każdy, kto nosi okulary, wie, że łatwo je uszkodzić, ciągle się brudzą, a do tego uwierają w nos czy uszy i przeszkadzają w aktywności fizycznej. Noszenie okularów to dla wielu osób spory dyskomfort w różnych sytuacjach. Dlaczego zatem na ulicach mijamy wciąż tak wielu okularników? 

- Kiedy ktoś zgłasza się do naszego salonu optycznego w Cieszynie, nieśmiało pytając o soczewki kontaktowe, zazwyczaj powtarza te same argumenty na „nie”, co wszyscy: bo to obce ciało w oku, bo trudno się zakłada, bo możliwa jest infekcja – tłumaczy lek. med. Roman Basiura z Salonu Optycznego OKO-DERM w Cieszynie. - Rozumiemy te obawy i staramy się je rozwiać podczas badania, dobierając odpowiednie soczewki i ucząc ich zakładania. Teraz dla wszystkich, którzy zgłoszą się do naszego salonu na badanie mamy przygotowane zestawy startowe soczewek kontaktowych marki ACUVUE® – dodaje. 

Strach ma wielkie oczy, a wyobrażenia na temat soczewek są bardziej przerażające niż rzeczywistość. Zakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych na początku ich użytkowania wydaje się skomplikowane, ale już po kilku dniach zajmuje jedynie kilka chwil. Należy również pamiętać, że soczewka to nie szkło, a tak naprawdę cienka warstwa miękkiego silikonowo-hydrożelowego materiału i praktycznie nie czuć jej na oku. Najnowszej generacji soczewki kontaktowe ACUVUE® przepuszczają tlen, aby oczy mogły oddychać, pozostały białe i pełne blasku. Najważniejsza jest jednak higiena – należy zawsze pamiętać o myciu rąk oraz przestrzeganiu terminu wymiany soczewek i zaleceń specjalisty w zakresie ich prawidłowej pielęgnacji.

Soczewki kontaktowe wiążą się z długą listą korzyści. Zapewniają one komfort, swobodę podczas uprawiania sportu i pełne pole widzenia. Ostre widzenie centralne i peryferyjne docenimy zwłaszcza podczas jazdy samochodem. W słoneczne dni dzięki soczewkom kontaktowym można założyć okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i chronić swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Ponadto, soczewki nie wiążą się z żadnymi ograniczeniami wiekowymi – nawet dzieci mogą je nosić. Szczególnie polecane są osobom z dużą wadą wzroku od +/- 6 dioptrii. 

Oprócz soczewek kontaktowych korygujących krótkowzroczność i dalekowzroczność dostępne są również soczewki toryczne przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. W ofercie soczewek ACUVUE® rekomendowanych przez salon OKO-DERM znaleźć można soczewki jednodniowe oraz dwutygodniowe. 

Soczewki kontaktowe można nosić na zmianę z okularami, a koszt ich noszenia wyniesie wtedy jedynie kilka złotych tygodniowo. Aby rozpocząć ich noszenie, wystarczy udać się na badanie wzroku do salonu optycznego. Badanie takie można wykonać w Cieszynie w salonie OKO-DERM przy ul. Bielskiej

Koszt kompleksowego badania to jedyne 80 zł i zawiera: 

a)     Komputerowe badanie wzroku autorefraktometrem
b)     Badanie i dobór odpowiednich do wady wzroku soczewek kontaktowych
c)     Poradę dotyczącą zasad pielęgnacji soczewek, a także indywidualną naukę ich zakładania i zdejmowania
d)    Zestaw ACUVUE® w postaci 2 soczewek dwutygodniowych i płynu do pielęgnacji soczewek lub 10 soczewek jednodniowych

Szczegóły promocji i szczegółowe informacje na temat oferty salonu OKO-DERM znaleźć można na stronie: oko-derm.pl

 

(artykuł sponsorowany)

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: