Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Maseczki nie tylko dla seniorów

Takiego zainteresowania w ratuszu się nie spodziewano. Gmina Strumień we współpracy ze Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizowała akcję szycia maseczek.

 „Do inicjatywy może dołączyć każdy posiadający maszynę do szycia, dobre chęci i trochę czasu!” - tak zachęcała Gmina Strumień do włączenia się w akcję szycia maseczek dla seniorów. Zgłosiło się 36 mieszkańców Strumienia, Bąkowa, Pruchnej, Drogomyśla, Zbytkowa, Zabłocia, a także mieszkańcy z pobliskich gmin, takich jak Wisła Mała oraz Ustroń. Do akcji przyłączyły się również panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Zbytkowa. Chętnych jest dużo więcej.

- Serdecznie dziękuje za tak duże zainteresowanie akcją i szczere zaangażowanie. Bardzo cieszy mnie i napawa optymizmem to, że w ciężkich czasach, w jakim nam przyszło żyć ludzie potrafią się zjednoczyć i zrobić coś bezinteresownie dla innych. Aby sprawnie rozprowadzić darmowe maseczki, w każdej miejscowości wyznaczony będzie koordynator akcji. Zaangażowani będą również radni, sołtysi, strażacy, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich – powiedziała burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Osoby, które chcą dołączyć do akcji mogą zgłosić się po wszystkie niezbędne materiały do produkcji maseczek do Referatu Rozwoju i Promocji w Urzędzie Miejskim w Strumieniu dzwoniąc pod nr 338570182. - Oczywiście najlepiej zostać w domu, ale jeśli już musimy wyjść na zewnątrz, ubierzmy maskę! – apelują urzędnicy.


Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-03 14:43:45
tom lem: .. dla ciężko pracujących urzędników //https://media1.tenor.com/images/2c7d4af865cf0086cf8c61dab30f4c0b/tenor.gif?itemid=16498968// Zróbcie to sobie sami, maseczki zostawcie dla szpitali ;-)))
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: