Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Masa atrakcji pod Buczem

Masę atrakcji czekało na miejscowych i turystów, którzy we wtorek, 14 sierpnia przyszli na ''Festyn Sportowy Pod Buczem'' w Górkach.

Od rana trwały rozgrywki sportowe drużyn amatorskich. Popołudniu zaś było wiele atrakcji dla dzieci - od darmowych dmuchańców, ślizgawek, trampoliny poprzez konkursy z nagrodami na ściance wspinaczkowej, na warsztatach cyrkowych z żonglerki i innych zabawach sprawnościowych prowadzonych przez fachowych animatorów kończąc.

Kto zgłodniał posilić się mógł na stoiskach, które przygotowały i obsługiwały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Górkach. Było w czym wybierać, wszystko przepyszne i świeże, więc każdy znalazł coś dla swego podniebienia. Nie zabrakło także wrażeń artystycznych płynących ze sceny – zagrał śląski zespół „Kamraci”. Sporo wrażeń dostarczyli także strażacy z OSP w Górkach urządzając pokaz gaszenia pożaru.

Ogniście było także po 22, gdy na niebie rozbłysły sztuczne ognie. Organizatorem imprezy, na której świetnie czuli się wszyscy – od dzieci, poprzez rodziców, na dziadkach kończąc, był Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna przy współudziale Koła Gospodyń Wiejskich, OSP w Górkach i LKS „Spójnia”.

Patronat medialny nad imprezą sprawował Portal OX.PL


(beti)

 

Zobacz fotoreportaż>>>

źródło: ox.pl
dodał: ID

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: