Turniej Tenisowy Retro

Po retro biegach na nartach czas na retro tenis - Wisła zaprasza na pierwszą edycję turnieju tenisowego o charakterze rekreacyjnym pod nazwą Turniej Retro. Amatorzy i profesjonaliści mogą cofnąć się w czasie, kiedy nie było Wielkiego Szlema, milionowych wygranych i transmisji telewizyjnych z siostrami Williams, ale tenis był popularną formą spędzenia czasu, rekreacją dla wszystkich.

Po sukcesach Agnieszki Radwańskiej w kolejnym turnieju na kortach świata tenis staje się coraz bardziej popularny również w powiecie. Ale to nie tylko popularyzacja tenisa, ale - przede wszystkim - próba powrotu do jej pierwotnych idei przyświeca organizatorom wiślańskiej imprezy: - Jest to pierwsza, i miejmy nadzieję nie ostatnia, wiślańska edycja turnieju tenisowego o charakterze rekreacyjnym. Turniej Retro skierowany jest zarówno do profesjonalistów jak i amatorów, a jego głównym celem jest przede wszystkim umożliwienie wyjątkowej zabawy sportowej na korcie. Zamierzeniem organizatorów jest powrót do pierwotnej idei rekreacyjnej gry w tenisa. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Dla uczestników turnieju nie zabraknie atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz integracyjnej imprezy zwieńczającej rozgrywki! - zaprasza Dorota Jamrozińska z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Turniej retro polega na cofnięciu się w czasie, dlatego - nim wybierzecie się na kort - przeczytajcie poniższy regulamin:

* Uczestnicy Turnieju startują w dwóch kategoriach - męskiej i damskiej
* obowiązuje jedna kategoria wiekowa - OPEN
*uczestnicy muszą być pełnoletni
* WYMAGANE RAKIETY DREWNIANE!
*obowiązuje strój retro - przede wszystkim kolor biały!
*gramy do dwóch wygranych setów (z możliwością super-Tiebreaka do 10 punktów)

Na turniej zgłaszać należy się telefonicznie pod numer 505 894 391 do dnia 30.08.2012. Wpisowe wynosi 20 zł od osoby.

Patronat medialny nad Turniejem objął TENISKLUB.PL - portal i czasopismo tenisowe oraz OX.PL - Portal śląska cieszyńskiego.

Rozgrywki odbędą się na ceglanych Kortach Tenisowych Wisła "Jonidło"

TURNIEJ TENISOWY RETRO w Wiśle
1-2 września
Korty Tenisowe "Jonidło"
ul..Wyzwolenia 67

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją