Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Marta Grysztar znów w kadrze!

Mieszkanka Jasienicy po raz drugi weszła do kadry narodowej w taekwon-do. Pojedzie reprezentować Polskę do Madrytu na Mistrzostwa Europy.

Marta Grysztar jest młodą mieszkanką Jasienicy, która na swój sukces zapracowała ciężką pracą i dobrymi wynikami w ubiegłym roku, również reprezentując Polskę, zdobyła brązowy medal w konkurencji walk indywidualnych w Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii, zaś na Mistrzostwach Polski w grudniu 2022 roku zdobyła srebrny medal w kategorii walk "light contact".

Marta będzie reprezentować Polskę na nadchodzących Mistrzostwach Europy Taekwon-do, które odbędą się w Madrycie w dniach 26-29 października 2023 roku.

- Przygotowania do Mistrzostw Europy trwają od dłuższego czasu, a wakacje Marta spędziła na specjalnym obozie sportowym zorganizowanym przez swój klub Taekwon-do Cobra oraz podczas zgrupowania Kadry Polskiej Federacji Taekwon-do. Przed wyjazdem do Hiszpanii zawodnicy będą mieli jeszcze okazję sprawdzić swoją formę na Mistrzostwach Dolnego Śląska i Mistrzostwach Kujaw – informuje Urząd Gminy Jasienica

Wyjazdy reprezentacji Polski na międzynarodowe zawody są możliwe dzięki wsparciu projektu "Ucz się świata z Taekwon-do", realizowanego przez Fundację "DO-WORLD", działającą przy Polskiej Federacji Taekwon-do.

W tym prestiżowym turnieju Polskę reprezentować będzie łącznie 100 zawodników zrzeszonych w Polskiej Federacji Taekwon-do.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: