Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Marek Mitręga z nową piosenką

Marek „Marunia” Mitręga to artysta i producent muzyczny ze Śląska Cieszyńskiego, a dokładniej z Goleszowa. Od 20 lat gra na bębnach, a także prowadzi kanał na YT posiadający już ponad 150 tyś. wyświetleń, na którym można znaleźć liczne produkcje o tematyce muzycznej. Parę dni temu opublikował nową piosenkę. O czym jest ten utwór?

Marek Mitręga z zespołem Coast Patrol w 2018 roku zdobył 3 miejsce na Festiwalu Supportów, na 400 zgłoszonych zespołów z całej Polski. Współpracował z lokalnymi mediami z okręgu, między pojawił się dwukrotnie w "Gościu OX.PL"  (ZOBACZ) . Prowadzi cykliczne warsztaty perkusyjne dla dzieci, między innymi w hotelu Gołębiewski w Wiśle oraz organizuje akcje charytatywne. Kilka dni temu ukazała się w Internecie jego nowa produkcja pod tytułem „Nowy świat”, która powstała we współpracy z bardzo utalentowaną wokalistką Kamilą Ciupek, posiadającą na swoim koncie liczne nagrody wokalne. Do utworu zaproszony został młody i utalentowany gitarzysta Jakub Siąkała, który bardzo dobrze wykorzystał możliwość pokazania się szerszej publiczności.

Do utworu powstał teledysk, który można zobaczyć w serwisie YT. Utwór posiada "konkretne przesłanie, nawołujące do zastanowienia się nad sobą oraz refleksji, w kontekście obecnych wydarzeń i sytuacji na świecie" - jak pisze artysta. I dodaje :

"Jutro nowy dzień a w nim, czas na zmiany
I zaczniemy jeszcze raz, od nas samych
Jeśli nie to nowy dzień, będzie krwawy
I za późno będzie by, coś naprawić."

 

Co sądzicie o nowej piosence?

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: