Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Marcin Myrmus najlepszym dzielnicowym

W konkursie na najlepszego dzielnicowego w powiecie cieszyńskim zwyciężył aspirant Marcin Myrmus z Komisariatu Policji w Skoczowie. Podczas sesji Rady Powiatu, która odbyła się we wtorek 26.03.2019, z rąk Starosty Powiatu Cieszyńskiego Mieczysława Szczurka odebrał nagrodę i gratulacje.

Każdego roku Starosta Powiatu Cieszyńskiego doceniając znaczenie i prestiż służby dzielnicowego, przekazuje nagrodę dla najlepszego z nich, wybieranego w drodze konkursu spośród wszystkich dzielnicowych z całego powiatu cieszyńskiego. - Komisja, składająca się z przedstawicieli cieszyńskiej policji oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie, przy wyborze „Dzielnicowego Roku 2018” wzięła pod uwagę nie tylko jego wiedzę, ale także aktywność w działalności prewencyjnej. Na tej podstawie stwierdzono, że najlepszym dzielnicowym jest asp. Marcin Myrmus. Zaznaczyć trzeba, że wybór nie był łatwy i oczywisty, a poziom wiedzy wszystkich uczestników był na bardzo wysokim poziomie. – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Aspirant Marcin Myrmus służbę w Policji pełni już od ponad 14 lat. Na początku swojej kariery zawodowej był policjantem Oddziałów Prewencji w Bielsku- Białej , a rok później w Katowicach. Po dwóch latach służby w oddziałach został policjantem Ogniwa Patrolu Interwencyjnego w Komisariacie Policji w Skoczowie. Od 2012 roku pracuje w Zespole Dzielnicowych. Jego rejon służbowy obejmuje miasto Skoczów, a dokładniej ulice: Górny Bór, Gustawa Morcinka, Dojazdowa, Ks. Mocko, Targowa, Czarny Chodnik.

(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-27 17:27:37
bronek91: Gratulacje! Niech przykład awansu i służby Posterunkowego Tętnicy z macierzystego posterunku prowadzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: