Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Małysz wraca do skoków

Polski Związek Narciarski przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów sportów zimowych. Oprócz rywalizacji w Letnich Mistrzostwach Polski, które odbywają się od dziś w Wiśle Malince, PZN zwołał na niedzielę specjalną konferencję. Prawdopodobnie ogłosi na niej, ze dyrektorem sportowym PZN zostanie Adam Małysz.

W nadchodzący weekend na skoczni w Wiśle Malince będziemy mogli podziwiać sportowców, którzy wezmą udział w Letnich Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich oraz kombinacji norweskiej.

Smaczku temu wydarzeniu dodaje fakt, że na podsumowującej zawody konferencji ma być wystąpienie Adama Małysza. Dziś w sieci pojawił się filmik, na którym nasz legendarny skoczek „wraca na skocznię”

Po zakończeniu kariery w 2011 roku Małysz występował w Rajdach Dakar. Miesiąc temu skończyła mu się jednak umowa sponsorska z Orlenem, która dawała mu możliwość utrzymania bardzo kosztownych przygotowań oraz startów. Mimo tego, że wcześniej zajął się rajdami, cały czas współpracował z rodzimą kadrą skoczków, m.in. skłaniał obecnego trenera Stefana Horngachera do podpisania kontraktu na prowadzenie reprezentacji Polski w skokach. Wszystko wskazuje na to, że Adam Małysz zostanie Dyrektorem Sportowym Polskiego Związku Narciarskiego. Na oficjalne wiadomości musimy jednak poczekać do niedzieli.

red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-10-08 09:34:40
tommek50: Dekarz - dyrektor, z cieniasem tajnerem utworzą idealny duet
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: