Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Małysz wraca do skoków

Adam Małysz skoncentruje się znów na skokach narciarskich. Po osiągnięciu mety w Dakarze, Adam Małysz ponownie pojawi się na skoczni. Jednak nie jako skoczek, został kierownikiem polskiej ekipy na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym.

Adam Małysz będzie kierować ekipą polskich skoczków na Mistrzostwach Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym, które odbędą się od 19 do 26 lutego odbędą się w tureckim Erzurum. W polskiej ekipie znalazło się dwadzieścia zawodników i zawodniczek.

Polacy będą rywalizować w skokach i biegach narciarskich oraz kombinacji norweskiej. Oczywiście Polski Związek Narciarski nadzieje na medal pokłada jednak w skoczkach. Tą ekipę prowadzi Robert Mateja. Znaleźli się w niej Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Tomasz Byrt, Bartłomiej Kłusek oraz Grzegorz Miętus. 

W Turcji wystartuje pięciu zawodników kombinacji norweskiej: Paweł Słowiok, Adam Cieślar, Andrzej Gąsienica, Stanisław Biela oraz Szczepan Kupczak. Natomiast w biegach będą rywalizowali Patrycja Wąchała, Marzena Maciulewicz, Paweł Klisz i Konrad Motor. 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: