Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Maluchy z przedszkola w Zebrzydowicach już wiedzą jak byc bezpiecznym na drodze

Na terenie całego powiatu od początku września w szkołach i przedszkolach trwają policyjne spotkania w ramach akcji ''2013 rok pieszego ? żeby być, trzeba żyć''. Policjanci odwiedzili kolejne przedszkole, tym razem w Zebrzydowicach.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki odwiedzają kolejne placówki i przekazują dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze: - Od początku września cieszyńscy policjanci prowadzą działania majace na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w rejonie szkół i przedszkoli. Zajęcia odbywaja sie w ramach wojewódzkiej kampanii "2013 rok pieszego – żeby być, trzeba żyć" - informuje asp. Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP. Policjanci uczyli dzieci już m in. w Iskrzyczynie i Kończycach Wielkich. W sumie cieszyńska drogówka przeprowadziła zajęcia dla ponad 250-ciu uczniów i przedszkolaków.

Tym razem funkcjonariusze wybrali się do Zebrzydowic: - Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały lekcji o bezpieczeństwie na drodze. Przedszkolaki obejrzały również pokaz radiowozu policyjnego i jego specjalistyczne wyposażenie. Na koniec spotkań z policjantem dzieci otrzymały elementy odblaskowe - mówi oficer prasowy.


(red.)

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: