Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mają za sobą pierwszy turniej

Do zmagań, po dość długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, wrócili laskarze z Cieszyna. Jak potoczyły się ich losy w ostatni weekend?

Cieszyńscy laskarze – kat. junior młodszy – wybrali się do Skierniewic. Podobnie jak w ubiegłym roku, również i w tym laskarze z Cieszyna połączyli swe siły z drużyną z Miasteczka Śląskiego. W sobotę zmierzyli się z gospodarzem.

Laskarze Polonii Skierniewice dyktowali tempo od pierwszych minut, czego efektem była strzelona bramka na początku drugiej kwarty. Jednak naszym zawodnikom świetnie wyszła ostatnia odsłona spotkania, w której powiodło im się zdobyć aż trzy bramki, co pozwoliło im przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Na listę strzelców wpisali się Michał Buzek, Filip Wilczęga ora Jan Kochel.

Z kolei w niedzielę do głosu doszła najmłodsza grupa KS Cieszyn – U-10. Laskarze walczyli o pierwsze punkty w Siemianowicach Śląskich, do których przybyły także zespoły z Tarnowskich Gór, dwa z Siemianowic oraz trzy z Sosnowca. Co prawda, cieszyńscy zawodnicy ponieśli porażkę z Siemianowiczanką, ale pozostałe mecze padły ich łupem.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: