Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ustroński szczypiorniak z ogólnopolskim przytupem!

Po dwumiesięcznych przygotowaniach cała ekipa MKS-u stanęła w pełnej gotowości do nowego sezonu. Zanim jednak ruszyła pierwsza kolejka śląskiej ligi, inne wydarzenie przykuwa uwagę.

W Zamościu oraz Kraśniku odbyły się XXVI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt z rocznika 2004, z udziałem reprezentacji wojewódzkich, Te najwyższe swą rangą zawody pod patronatem Ministerstwa Sportu, szczypiorniści ze Śląska zakończyli na 4-tym miejscu i jest to najlepszy wynik reprezentacji w historii igrzysk.

Dla Ustronian powodem do dumy jest fakt, że kadrę województwa śląskiego prowadził trener MKS Ustroń pan Piotr Bejnar , a 1/4 jej składu stanowili zawodnicy ustrońskiego klubu. W składzie wystąpili zawodnicy MKS Ustroń: Aleksander Bejnar, Ignacy Legierski, Szymon Patyna i Patryk Siekierka. Ranga zawodów i ich ogólnopolski charakter przyciągają co roku największe nazwiska polskiego handballa. Oprócz trenerów a wśród nich trenera reprezentacji Polski Patryka Rombla, było także kilka sław jak chociażby Sławomir Szmal. Codziennie po rywalizacji na parkietach, zarówno trenerzy jak i zawodnicy wszystkich reprezentacji mieli okazję spotkać się z nimi, by posłuchać nowych założeń szkoleniowych, a także wymienić doświadczenia.


Krystian Medwid

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: