Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Lutnia Bike już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę (2 września) w Zamarskach odbędzie się kolejna edycja zawodów Lutnia Bike Marathon. Szykujcie rowery!

Tegoroczne zawody organizowane są już po raz czwarty. Przebiegać będą głównie na terenie wsi Zamarski: - Są to idealne miejsca dla miłośników rowerów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej miejscowości i wcześniejszego zapoznania się z trasą - namawiają organizatorzy.

Start do wyścigu głównego odbędzie się w centrum Zamarsk o godzinie 13.00. Wyścig przebiegać będzie drogami bocznymi, polnymi, leśnymi i bezdrożami po różnorakiej powierzchni asfaltowej, szutrowej i trawiastej.

Dystans:
około 30 km dla panów (dwie pętle);
około 15 km dla pań (jedna pętla).

Pierwsza edycja wyścigu odbyła się w roku 2009 w ramach projektu "Aktywnie, zdrowo, odlotowo - cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców wsi Zamarski". Projekt był dofinansowany w ramach Krajowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Ze względu na duże zainteresowanie inicjatywa kontynuowana będzie w następnych latach. Kolejne zawody współfinansuje Gmina Hażlach.

Zapisy do poszczególnych konkurencji przyjmowane będą za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie lub w biurze zawodów bezpośrednio przed zawodami. Po zakończeniu wyścigu można będzie zapoznać się z wynikami i obejrzeć galerię zdjęć z całej imprezy.

Informacje szczegółowe: http://www.mtb.zamarski.pl.
 

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: