Londyńskim autobusem na Słoneczny Piknik Rodzinny

Już w najbliższą sobotę 21 kwietnia w Cieszynie nie lada atrakcje. Organizatorzy, Fundacja Słoneczna Kraina Dzieciom, zaprasza na przejażdżkę ulicami Cieszyna londyńskim czerwonym autobusem. Start o godz 11:30 z przystanku Banotówka, kolejne przystanki to SP 3, Wyższa Brama, Garncarska- Matejki koło SP 1 i powrót na Uniwersytet, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny.

Kolejny przejazd tą trasą rozpocznie się o godzinie 13.30. Druga trasa przebiegać będzie:  Wiadukt- osiedle Liburnia- osiedle Piastowskie, Mc Donald’s – Uniwersytet ( wyjazd o godz. 12: 00  i 14:00).

- Warto z nami być, by dojechać na finał na kapusie Uniwersytetu Ślaskiego, gdzie już od godziny 12:00 startujemy z atrakcjami dla dzieci. Czekać będą na Was dmuchańce, animatorzy, którzy zaproszą do mnóstwa atrakcji w kolorze niebieskim. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w warsztatach bębniarskich „Słoneczne tam tamy”, warsztatach longbordowych w niebieskim świecie. Zaprosimy także dzieci do niebieskich wariacji sensorycznych „Dotyk wiosny”, twarzowych malowanek, gier i zabaw ruchowych. Wszyscy będziemy mogli też wziąć udział w warsztatach tanecznych z tancerzami Szkoły Passo z Cieszyna, aby w finale móc odtańczyć Niebieski taniec dla autyzmu. Rozegramy także Bubble Football. - zachęcają organizatorzy

Warto zatem przyjść lub skorzystać z dodatkowej atrakcji przejazdu londyńskim piętrowym autobusem ze Słoneczkiem. To nie wszystko, na łasuchów czekać będzie darmowa wata cukrowa i popcorn. Akcja ma być podsumowaniem miesiąca autyzmu, bogatego w wiele wydarzeń w różnych miastach. - Naszym ostatnim przystankiem ma być Cieszyn, gdzie nie może zabraknąć uśmiechniętych twarzy dzieci. Rodzice będą mogli spędzić miło czas ze swoimi pociechami i wnieść radość w życie i tych małych i dużych. Wszystko pod okiem słonecznych terapeutów. Mamy doświadczenie, że dzieci niepełnosprawne potrzebują naszej optymistycznej obecności, zatem wierzymy, że nie zabraknie także mieszkańców Cieszyna, na których już mogliśmy liczyć 14 kwietnia, kiedy to przebadanych zostało 70 dzieci w Mobilnym Centrum Słuchu z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu z Warszawy.  Wiemy, że razem możemy wiele w słonecznym nastroju. Bądźcie z nami, a nie będziecie żałować tych chwil radości oraz uśmiechu malującego się na twarzach Waszych dzieci. 

Wszystkie atrakcje oraz przejazd Słonecznym autobusem są BEZPŁATNE.

(red/mat.pras.)


źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją