Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lodowisko zaprasza

Kolejny sezon na cieszyńskim lodowisku został zainaugurowany. W ubiegłym tygodniu na obiekcie odbywały się zawody curlingowe, od środy z płyty lodowiska może korzystać każdy chętny.
Lodowisko jest czynne od 8-20, w weekendy od 10-20. Jednak wyłączone jest z ogólnego użycia, kiedy trwają na nim zajęcia szkółek lub klubu łyżwiarskiego. Cały czas trwają zapisy na te szkolenia. Szkółki łyżwiarstwa figurowego kierowane są dla dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia odbywają się w środy o 16.45, w soboty o 8.00 – informuje Joanna Ciuk manager sportu w cieszyńskim Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Cieszynie.
 
Dzieciaki w wwieku około pięciu lat moga również skorzystać z szkółki. Te zajęcia odbywają się w środy o 17.30 i soboty 11.15. Oczywiście hokej to nie tylko młodzi panowie, zapraszamy także dziewczynki – dodaje Ciuk.
 
 
 
Ceny, w stosunku do ubiegłorocznych, raczej nie powinny się zmienić. Odpłatność za szkółkę łyżwiarską to 35 zł za miesiąc, dodatkowo płatne są wejścia na lodowisko. Dzieciaki na cieszyńskim lodowisku ćwiczą czescy trenerzy łyżwiarstwa figurowego. To osoby, które na co dzień pracują m.in. na lodowisku w Czeskim Cieszynie.  - mówi Joanna Ciuk.
 
Wzorem poprzednich lat, na lodowisku odbędzie się także wiele imprez. Najbliższa – 6-go października LODODISCO. Przez cały sezon odbywać się będzie wiele zabaw. Często tematycznych, nawiązujących do świąt, jak Andrzejki czy mikołajki.
Ale oprócz tego wydarzenia sportowe. Największą imprezą mają być Mistrzostwa Polski, Czech i Słowacji w w łyżwiarstwie figurowym. To jest zapowiadane na grudzień.
 
Ceny wejścia na ślizgawkę również pozostają bez zmian. 5 zł dla dorosłych, 3 zł dla dzieci za godzinę jazdy. Od ubiegłego roku lodowisko samo prowadzi wypożyczalnie sprzętu. Mamy nowe łyżwy i kaski, zapraszamy do korzystania z naszej oferty - zachęca Joanna Ciuk.
 
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: