Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Letnia Akademia Samoobrony

W  lipcu i sierpniu na sali gimnastycznej krytej pływalni Delfin w Skoczowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Skoczowie odbywały się zajęcia z zakresu samoobrony DJU-SU KUNG-FU i JU-JITSU.

- Świat w którym obecnie żyjemy przynosi nam coraz większe zagrożenie dla spokojnego bytu. Napastnicy uciekają się do coraz bardziej brutalnych napadów groźnych dla naszego zdrowia i życia. Dlatego każdy powinien opanować podstawowy zakres technik samoobrony oparty na stylach Kung-Fu i Ju-Jitsu – mówi instruktor Ju-Jitsu i samoobrony Ryszard Bochm 6 Toan/Dan Kung-Fu Dju-Su/Ju-Jitsu.

Program obejmował techniki nożne i ręczne oraz obronę przed atakiem i szantażem nożem. - Doskonaliliśmy również walkę i obronę w parterze oraz obronę przed duszeniami w różnych sytuacjach, które mogą spotkać nas na ulicy. W tym roku nie zabrakło również miejsca na doskonalenie technik na profesjonalnym sprzęcie do sportów walki. Dużo czasu poświęciliśmy na trening na worku bokserskim doskonaląc łączenie technik ręcznych i nożnych w kombinacje –dodaje trener.

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: