Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Legendarny Trójbój: warsztaty dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy do Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji w Cieszynie na WARTSZTATY dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „LEGENDARNY TRÓJBÓJ”. Warsztaty będą nawiązywały do legend związanych z Cieszynem i Śląskiem Cieszyńskim.

Szczegółowy progam:

  • Warsztaty KOMIKSU dla dzieci w wieku 7 -12 lat: od 28 września do 2 listopada 2020 (co tydzień, w poniedziałek o godzinie 17.00). Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz 2 egzemplarze komiksu, który współtworzył. Koszt: 50, zł za CAŁY cykl warsztatów.
  • Warsztaty FILMU ANIMOWANEGO dla dzieci wieku 7 – 12 lat: od 29 września do 10 listopada 2020 (co tydzień, we wtorek o godzinie 17.00). Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz 2 kopie z filmem animowanym na DVD, który współtworzył. Koszt: 50 zł za CAŁY cykl warsztatów.
  • Warsztaty GRY PLANSZOWEJ dla dzieci w wieku 9 – 13 lat: od 02 października do 30 października 2020 (co tydzień, w piątek o 17.00). Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz 2 egzemplarze komiksu, który współtworzył. Koszt: 50, zł za CAŁY cykl warsztatów.

Miejsce odbywania się warsztatów: Osiedlowe Centrum Kultury i Rekreacji (ul. Kossak-Szatkowskiej 6, 43-400 Cieszyn). Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod telefonem 536 050 906.
Szczegóły na afiszach oraz na profilu Facebook OCKiR (www.bit.ly/ockir).

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Cieszyna, Powiatu Cieszyńskiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: