Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Laskarze znowu pokazali siłę!

Cieszyńscy laskarze wzięli udział w V Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym. W kategorii do lat 12, zawodnicy KS Cieszyn zdołali sięgnąć po złote medale!

W zmaganiach laskarzy do lat 12, Cieszyn zdominował rywalizację. W finale zespół ze Śląska Cieszyńskiego zmierzył się z LUKS Jedynką z Miasteczka Śląskiego. Cieszynianie zdobyli tylko jedną bramkę, ale to pozwoliło im sięgnąć po złoty medal. Spora w tym zasługa bramkarza cieszyńskiego zespołu - Szymona Suliga – który został ogłoszony najlepszym zawodnikiem drużyny. Zresztą to już kolejny cenny krążęk, który wywalczyli podczas ostatnich turniejów.

- Dla zespołu U-10 turniej był cenną lekcją i znakomitym treningiem, jaki daje gra z bardziej doświadczonymi drużynami. W tej kategorii liczy się zdobywanie doświadczenia meczowego i obycia na pełnowymiarowym boisku, a na wygrywanie i miejsce na podium przyjdzie czas. Dzieciaki walczyły bardzo dzielnie i mogą być dumne ze swojej postawy, tak jak dumni są z nich trenerzy. Najlepszym zawodnikiem drużyny U-10 został Jacek Pniok – podsumowała Gabriela Stuchlik, która prowadziła młodszych zawodników podczas turnieju.

Przypominamy, że wciąż można dołączyć do cieszyńskiej drużyny. Treningi odbywają się w każdy piątek, o godz. 15:30, w hali przy alei Łyska. Więcej informacji udzieli prezes KS Cieszyn, Konrad Legierski - tel. 512 169 006.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją