Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Laskarze wkroczyli w nowy rok

Zawodnicy KS Cieszyn mają za sobą już pierwszy turniej w 2019 roku. Młodzi laskarze wystąpili na zawodach w Siemianowicach Śląskich, w ramach Halowych Mistrzostw Śląska (U-14). Jak im poszło?

Hokeiści cieszyńskiej sekcji zagrali w kratkę. I to dosłownie. W pierwszym starciu – z LUKS "Jedynką" z Miasteczka Śląskiego – zanotowali remis (1:1). W drugim spotkaniu musieli uznać wyższość gliwickiego Kolejarza (0:2), a na zakończenie turnieju poradzili sobie z siemianowickimi dziewczynami, pokonując je 4:0. Przed młodymi laskarzami sporo trenigów oraz turniejów w trzech katergorii wiekowych - U-10, U-12 oraz U-14.

- Sekcja hokeja na trawie KS Cieszyn ogłasza nabór dzieci i młodzieży do drużyny. Zapraszamy dziewczynki i chłopców, którzy lubią się ruszać i szukają ciekawej formy aktywności fizycznej. Hokej rozwinie w Was umiejętności funkcjonowania w zespole, które przydają się nie tylko na boisku. Dostarczy Wam prawdziwych emocji w trakcie rozgrywanych meczy i nauczy walki do końca. Gra w hokeja na trawie to nie tylko udział w mistrzostwach Śląska w tej dyscyplinie, ale również turnieje międzynarodowe, obozy hokejowe w czasie wakacji i imprezy integracyjne, ponieważ w życie drużyny angażują się nie tylko zawodnicy, ale również ich rodzice. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi w  każdy piątek o godz. 15.30 na hali przy Alei Łyska. Dołączcie do drużyny – zapraszają działacze KS Cieszyn.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: