Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kup wspomnienie o papieżu

22 maja 1995r. Jan Paweł II gościł w Skoczowie. Słowa wypowiedziane na Kaplicówce tłumy słuchały z wielkim przejęciem. W tym roku mija 16. rocznica tego wydarzenia. Z tej tez okazji przygotowano specjalna planszę, chętni mogą ją powiesić nawet na ścianie w salonie. Wystarczy udać się do Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”.

Plansza zawiera 13 zdjęć z wizyty m.in. lądowanie na stadionie KS Beskid, wizyta w kościele św. Trójcy czy uroczystości Kaplicówce. Znajdziemy na niej również fragment książki ks. Karola Mozora „Bądźcie ludźmi sumienia”. Całość ma wymiary 100/70 cm. Skąd pomysł na to przedsięwzięcie? - Ideą jest aby ta wizyta była obecna nie tylko w wydawnictwach i wspomnieniach, ale również na ścianach w domach, firmach czy instytucjach, tak abyśmy o tym wydarzeniu w Skoczowie pamiętali na co dzień – mówi Robert Orawski, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury.

Więcej informacji można uzyskać w Miejskim Centrum Kultury „Integrator”przy ul. Mickiewicza w Skoczowie lub w sali widowiskowej „Pod Pegazem” przy ul. Targowej tel. 33 479 15 00.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: