Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ktoś zwinął auto listonosza

Jeśli ktoś z Simoradza czeka na ważną przesyłkę lub list, może się nie doczekać... Ktoś zuchwale skradł listonoszowi z Simoradza samochód wraz jego telefonem i przesyłkami. Niestety sam listonosz pozostawił samochód z włączonym silnikiem, co wykorzystał sprawca. Teraz złodzieja poszukuje go policja.


Do zdarzenia doszło w Simoradzu przy ul. Głównej. - Listonosz, który dostarczał przesyłki udał się do jednego z domów, a swój samochód postawił z włączonym silnikiem i przesyłkami w środku – mówi podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Niestety ktoś wykorzystał sytuację i skradł pozostawione auto, w którym znajdował się telefon listonosza i inne niedostarczone jeszcze przesyłki. Sprawcy kradzieży szuka teraz policja. Jednak warto przypomnieć, że samo pozostawienie samochodu z właczonym silnikiem także jest wykroczeniem. - W terenie zabudowanym pozostawienie samochodu z włączonym silnikiem powyżej minuty jest wykroczeniem. Apelujemy także do kurierów, czy innych dostarczycieli przesyłek o zabezpieczenie mienia, gdyż to okazja czyni także złodzieja – dodaje podkom. Krzysztof Pawlik.


Straty w tym przypadku wstępnie oszacowano w tym wypadku na 6 tys. zł.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-30 18:43:17
E2rd: "Teraz złodzieja poszukuje go policja", jak mam zrozumieć to zdanie?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: