Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Małżeństwo z Warszawy przebywa w Wiśle?

Mokotowscy policjanci poszukują małżeństwa, które zostawiło dwóch swoich nastoletnich synów i zaginęło. Jak podaje ogólnopolski portal informacyjny policja nadal szuka kobiety i mężczyzny, a trop zaprowadził ich do Wisły...

 

Jak ustaliła nieoficjalnie redakcja Onet.pl z sygnałów, jakie wpłynęły do policji, wynika, że poszukiwane małżeństwo miało być widziane w okolicach miasta Wisła. Każde zgłoszenie jest weryfikowane.

- Sprawdzamy wszystkie informacje jakie dopływają do prowadzących sprawę. Weryfikujemy je na bieżąco. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie - prosimy o kontakt z policją - mówi podkom. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej policji.

W akcję poszukiwawaczą zaginionego małżeństwa zaangażowanych jest kilkudziesięciu funkcjonariuszy.Sprawdzaja miejsca noclegowe, miejsca z których małżeństwo mogło skorzystać.
49-letni Adam i 44-letnia Aneta Jagłowie mieli opuścić swoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie w przedostatni weekend maja. Zostawili w domu dwóch synów (17 i 14 lat). Napisali im wiadomość, w której stwierdzili, że "poradzą sobie w życiu" oraz, że rodzice są z nich dumni.

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetkę normalną, krótkie szpakowate włosy, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Moze posiadać kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia był ubrany na sportowo. 

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu masywną sylwetkę, włosy długie, posiada prawdopodobie tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem partnera, moze nosić korekcyjne okulary, równiez posiada karty ING lub PKO. W dniu zaginiecia, również była ubrana na sportowo.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-30 14:38:00
jojestelagalicyjok: Po co ich szukają, co zrobili?
2023-05-30 16:25:23
LaMariachi: Uciekli…
2023-05-31 08:28:29
renegatt: Sławni antybohaterowie naszych czasów, prawdziwi Polscy Bonnie i Clyde którzy dopuścili się brutalnych zbrodni na terenie całego kraju. Teraz, uciekając przed surową ręką sprawiedliwości, wymykają się przebiegłym służbom z kolejnej obławy, zawsze są o krok przed policją, strażą miejską i państwową strażą rybacką. Wszędzie gdzie się pojawią, zostawiają po sobie popłoch i wystraszone kobiety z Żabek. Obława trwa już któryś tydzień, media informują na bieżąco o całej sytuacji niczym z amerykańskiego filmu. Kto by pomyślał, że dożyjemy czegoś takiego w naszym kraju? Ludu podbeskidzia, bądź czujny! Oni mogą być tuż obok.
2023-06-02 07:13:48
sierżant_Niemyty_Wycior: widocznie policja i służby specjalne nie mają się czym chwalić, a zapotrzebowanie na reklamę ewidentnie jest
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: