Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto zdobędzie Golgotę?

W najbliższą sobotę w Szczyrku nie zabraknie sportowych emocji. Na słynną Golgotę w Szczyrku wybiegać będą śmiałkowie w narciarskich butach, bez nart!

Jesienią ubiegłego roku w Szczyrku otwarto ulicę Malinową. Z tej też okazji w Szczyrku królowały maliny. Dzięki malinowym lodom, herbacie, galaretce z malinami społeczność Osiedla nr 7 się zintegrowała i wspólnie z burmistrzem Szczyrku Wojciechem Bydlińskim, ks. Janem Byrtem oraz Biurem Promocji i Informacji postanowiono powtórzyć bieg na Golgotę, który odbył się również przy okazji otwarcia ulicy malinowej.  Tym razem nie będzie malin. Będzie śnieg i buty narciarskie. - Zdecydowaliśmy się znowu zorganizować wesołą zabawę, czyli tym razem w zimie bieg w butach narciarskich pod Golgotę – mówi ks. Jan Byrt. Jednak konkurencja wybiegu w butach narciarskich na Golgotę to nie wszystko. W ślad za zapaleńcem – burmistrzem Szczyrku Wojciechem Bydlińskim, którego w zimie można spotkać na nartach tourowych, postanowiono również zorganizować taką konkurencję.

Emocje w Szczyrku w najbliższą sobotę zatem gwarantowane. - Zapraszamy wszystkich zapaleńców białego szaleństwa. Na zawodników czekają fajne nagrody, a wśród nich cztery pary nowiuteńkich nart Carve Rossiniol – zachęca ks. Jan Byrt. Zapisy już od godz. 15.00 pod wyciągiem „Golgota”, można się również zapisać drogą elektroniczną do 28 stycznia do godz. 18:00 : it@szczyrk.pl. Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: