Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto przygarnie Szarena?

Dziś przedstawiamy Państwu uśmiechniętego, kudłatego przystojniaka - Szarena, który czeka na kogoś, kto go przytuli, wyprowadzi na spacer i ... doprowadzi do ładu jego zmierzwioną fryzurę. Może ktoś z Państwa go przygarnie?

O tym czworonogu pisaliśmy już jakiś czas temu. Niestety Szaren w dalszym ciągu przebywa w schronisku i szczęście nie chce się do niego uśmiechnąć. Dlatego na jego pyszczku rzadko gości ten uśmiech ze zdjęcia, być może to efekt wspomnień albo obecnego stanu rzeczy, gdy przebywa na spacerze z wolontariuszką. Jest zadowolony, tylko gdy spaceruje blisko człowieka. Wtedy promienieje i czuje, że żyje. Czeka na dobrego człowieka, który go przytuli i weźmie pod swój dach. Szaren odwdzięczy się wówczas radosnym merdaniem ogona, przywiązaniem i ogromną, psią miłością.

Psiak jest bardzo łagodny, lubi głaskanie po brzuszku, ale to dopiero po bliższym poznaniu. Na początku może być trochę wycofany, jednak gdy poczuje się bezpiecznie, zmienia się diametralnie. Urodził się około 2011 roku, jest szorstkowłosy i mały, ma w kłębie około 40 centymetrów. Został znaleziony na początku stycznia 2014 roku w Andrychowie. Cieszy się bardzo dobrym zdrowiem i nie traci nadziei na znalezienie dobrych ludzi.

Razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy domu tymczasowego lub najlepiej stałego dla Szarena. Kontakt w sprawie adopcji: Basia 502 - 242 - 904. Obecnie pies przebywa w Cieszynie. Kto szuka takiego psiaka jak Szaren?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-28 17:31:22
megan: Milutki... Nie kupuj ADOPTUJ !!!
2020-06-29 16:51:33
hycel: Ten brzydki, kudłaty sierściuch ma być przystojniakiem ? Rozumiem zboczenie zwierzolubów, ale żeby w psie przystojniaka widzieć to już jest ostatnie stadium głupoty.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: