Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto pomoże WIKI?

Może Ktoś z Państwa chciałby pomóc młodej Wiki i zmienić jej życie, a przy okazji trochę swoje? Wspólne spacery, zabawy i radość z bycia razem - to niektóre elementy tej zmiany. Wiki tak jak każde zwierzę w schronisku ma swoją historię.

 Pomimo że ma dopiero rok, życie jej nie oszczędzało. Trafiła do schroniska, została adoptowana, ale niestety szczęście nie trwało długo. Powodem tego była choroba właścicielki i jej długi pobytu w szpitalu. Wiki ponownie trafiła do schroniska. "Nie mogliśmy zostać obojętni, ponieważ to jeszcze psie dziecko" - mówią wolontariusze z Domu Tymczasowego w Ustroniu.

Wikunia jest grzeczna, spokojna, zachowuje czystość, zgadza sie z innymi psami. Do tej pory mieszkała z dzieckiem. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, w którym będzie kochana i zostanie na zawsze.

STOWARZYSZENIE "AS" - kontakt w sprawie adopcji: Basia - 502-242-904


Jacek Porzycki/ Anna Byrdziak

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-20 18:56:21
hycel: Dom utopca byłby odpowiednim domem dla Wiki. Utopcze, jeśli jesteś zwierzolubem to adoptuj Wiki, jestem o tym święcie przekonany, że razem będziecie szczęśliwi.
2019-01-20 21:55:42
utopiec: hycel: Bardzo chętnie bym adoptował. Niestety. mam już jednego. Ze schroniska, jakby cię to interesowało. Natomiast od ciebie trzymałbym ją z daleka. A dlaczego? Pomyśl:)) Wszystkiego naj.....:))
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: