Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Książkowe bestsellery Ox-a (4)

Zapytaliśmy księgarzy z naszego regionu, którą książkę najchętniej kupowali czytelnicy w kończącym się już tygodniu (5-9.07). Na podstawie ich wskazań ułożyliśmy listę książkowych bestsellerów OX-a, która wygląda następująco:

1. miejsce: Pierre Dukan, „Nie potrafię schudnąć”, Kraków 2008

Po ponad dwutygodniowej nieobecności na pierwszym miejscu znów uplasował się poradnik francuskiego dietetyka. Pierre Dukan w swojej książce „Nie potrafię schudnąć” przedstawił innowacyjną dietę białkową, której przestrzeganie pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów i cieszenie się smukłą sylwetką i dobrym samopoczuciem.

2. miejsce: Katarzyna Grochola, „Zielone drzwi”, Kraków 2010.

Autobiograficzna powieść Katarzyny Grocholi nadal cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników naszego regionu. Potwierdzeniem tego jest wysokie, drugie miejsce na naszej ox-owej liście. Prywatne życie autorki cieszy się zainteresowaniem czytelników podobnie, jak najbardziej poczytne pozycje autorki.

3. miejsce: „153 przetwory i dania mięsne siostry Anastazji", Kraków 2010.

Nowa propozycja kulinarna Siostry Anastazji po raz kolejny zyskała uznanie czytelników. Przepisy zaproponowane w tej książce są nie tylko zdrowe i smaczne, ale przede wszystkim na każdą kieszeń. Dla wszystkich lubiących gotować – pozycja obowiązkowa.

4. miejsce: Nicolas Sparks, „Ostatnia piosenka”, Szczecin 2010.

Najnowsza powieść autora takich bestsellerów, jak: „Pamiętnik”, czy „Noce w Rodhanie” opowiada o losach siedemnastoletniej mieszkance Nowego Jorku Ronnie Miller, która wraz z bratem wyjeżdża do małego miasteczka w Północnej Karolinie, by spędzić wakacje ze swoim ojcem. Wszystko wskazuje na to, że to będą najgorsze wakacje w jej życiu, lecz życie lubi zaskakiwać… Miłośnicy twórczości Sparksa z pewnością się nie zawiodą sięgając po tę książkę.

5. miejsce: Trudi Canavan, „Misja ambasadora”, Kraków 2010.

„Misja ambasadora” to pierwsza część trylogii Zdrajcy. Autorka „Czarnego Maga” dla wszystkich miłośników fantastyki przygotowała prawdziwą ucztę. Fani twórczości Canavan z pewnością będą zachwyceni.

Listę bestsellerów sporządzono na podstawie danych z księgarni: Troszok D.M Księgarnia (Wisła), Księgarnia Małgosia (Ustroń), Księgarnia Piastowska (Cieszyn).

(as)

źródło: ox.pl
dodał: AS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: