Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Książka za symboliczną złotówkę

To będzie prawdziwa gratka dla sympatyków książek. Już niebawem, bo od 18-19 czerwca przed siedzibą Biblioteki Miejskiej w Cieszynie odbędzie się Kiermasz Książki Używanej.

Jeśli kochasz książki i chętnie kupiłbyś ulubiony egzemplarz wydając na niego nie więcej niż kilka złotych, na kiermaszu nie może zabraknąć również Ciebie. - To jedyna taka okazja – zachęcają organizatorzy.

W czasie dorocznego cieszyńskiego Święta Trzech Braci Biblioteka Miejska w Cieszynie, tradycyjnie już, zorganizuje „Kiermasz książki używanej”. W tym roku ruszy on 18 czerwca wraz z godziną 10.00. Spotkanie odbędzie się przed siedzibą BM. - Kiermasz cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem mieszkańców Cieszyna. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie – podkreślają organizatorzy - Już za symboliczną złotówkę kupić będzie można książki zarówno z literatury pięknej, jak i popularno -naukowej. Coś dla siebie znajdą wielbiciele kryminałów, romansów, literatury sensacyjnej czy horrorów, ale także zwolennicy klasyki. Pozyskane na kiermaszu pieniądze przeznaczone zostaną na zakup nowości wydawniczych do biblioteki – bo tych nigdy za wiele.

Biblioteka Miejska zaprasza nie tylko osoby dorosłe, ale również młodzież i dzieci. - Z pewnością na tym kiermaszu nie zabraknie mojej osoby – mówi Danuta Kupczyk z Cieszyna - Ponieważ niebawem wybieram się na urlop, książka będzie tą rzeczą, która pojedzie na letni wypoczynek ze mną. Na pewno będzie to dobry kryminał.
BsK
źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: