Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kobieta ze snów - wideo

„Kobieta z moich snów” to tytuł najnowszego singla, promującego płytę Haliny Mlynkovej, która zostanie wydana we wrześniu. Dziś możemy oglądać już teledysk  gromadzący rzeszę swoich fanów.


Solowa płyta Haliny Mlynkovej ukaże się  jesienią. Na letni czas artystka przygotowała singla i teledysk - „Kobieta z moich snów”. - Chciałam pokazać to szaleństwo, które drzemie w każdej kobiecie. Mamy czasami ochotę wykrzyczeć nasze marzenia, pragnienia, to o czym myślimy, a nie mamy odwagi o nich powiedzieć. Ja specjalnie, z premedytacją wykrzyczałam te słowa. Myślę, że jest wiele kobiet, które myślą i czują podobnie – mówi Halina Mlynkova.

Teledysk do piosenki „Kobieta z moich snów” powstał w warszawskim klubie Piekarnia. Bogaty w kolorystykę i etniczne akcenty idealnie dopełnia treść muzyczną utworu. Jego reżyserem został Jacek Kościuszko.
W teledysku możemy zobaczyć u boku Haliny Mlynkovej: męża wokalistki Łukasza Nowickiego, Bartosza Opanię, Mateusza Damięckiego, Lesława Żurka oraz Zbyszka Dziducha. Plan filmowy trwał od wczesnych godzin rannych do północy.
Na planie i w samym teledysku nie zabrakło również muzyków z zespołu Haliny oraz wokalistów z Cieszyna, którzy występowali z Mlynkovą w programie "Bitwa na głosy".

W piosence „Kobieta z moich snów” słychać arabskie rytmy, turecko-ormiańskie smyki, hiszpańską gitarę, irlandzkie brzmienia fletów i peruwiańskie charango. Klip jest równie bogaty i wielobarwny.  Zobaczcie sami:
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: