Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Krzysztof Glajcar - komentarz powyborczy

Krzysztof Glajcar objął ponownie urząd wójta gminy Goleszów. W II turze wyborów samorządowych Glajcar otrzymał 2634 głosy zaś jego kontrkandydat Zbigniew Wacławik 1380 głosów.

W II turze wyborów samorządowych w Goleszowie o fotel wójta walczyli: Krzysztof Glajcar i Zbigniew Wacławik. Uzyskując ponad 65% poparcie mieszkańców zwyciężył Glajcar. Frekwencja w Goleszowie wyniosła 38,90%.

Bardzo się cieszę z osiągniętego wyniku wyborczego. Serdecznie dziękuję moim wyborcom za to, że oddali na mnie swój głos. Za to, że brali udział w wyborach i za to, że obdarzyli mnie zaufaniem. Dla mnie ten wynik to duża motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej gminy, a pracę tę postrzegam, jako służbę. Chcę więc służyć gminie nadal tak, jak to dotychczas czyniłem. Obiecuję nie zawieść zaufania mieszkańców. Emocje już powoli opadają teraz nadszedł czas pracy. Jako wójt będę kontynuował te działania, które już rozpocząłem. Będę więc sukcesywne obniżał zadłużenie gminy przy jednoczesnym w miarę możliwości wzroście inwestycji. Po to, by rozwój gminy był coraz bardziej widoczny. Ufam, iż tak może być, ale do tego potrzebna jest wytężona praca, zrozumienie, dialog i zaangażowanie wszystkich – informuje w rozmowie z portalem OX.PL Krzysztof Glajcar.
 

 

MSZ

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: