Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Krehut, czy Sikorski?

W Gminie Hażlach będzie druga tura wyborów. O fotel wójta powalczy dwóch kandydatów: Grażyna Krehut i Grzegorz Sikorski.

Do drugiej tury wyborów w Hażlachu, jak podaje nieoficjalnie Gminna Komisja Wyborcza, dostali się: Grażyna Krehut i Grzegorz Sikorski.

Chciałbym wszystkim Mieszkańcom Gminy Hażlach podziękować za okazane wsparcie i życzliwość, która mnie spotkała w czasie kampanii wyborczej. Uzyskany wynik traktuję w kategorii wyróżnienia i nagrody za moją dotychczasową postawę w życiu zawodowym, jak również prywatnym. Sukces, który osiągnąłem nie byłby możliwy dzięki wsparciu rodziny, osób wchodzących w skład mojego komitetu wybiorczego, jak również mieszkańców, którzy aktywnie brali udział w tworzeniu mojego programu wyborczego. Chciałbym również podziękować wszystkim kontrkandydatom za wyważoną kampanię oraz pogratulować wszystkim osobom, które uzyskały mandat radnego. Życzę im, aby swoją wiedzę oraz zapał wykorzystali do wspólnej pracy na rzecz swojej „małej ojczyzny”, jaką jest Gmina Hażlach.  Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia 30 listopada – komentuje po wyborach Grzegorz Sikorski.

Grażyna Krehut również dziękuje wyborcom. Dziękuję wszystkim tym, którzy poszli do wyborów, którzy oddali swój głos na moją kandydaturę. Dla mnie jest to bardzo duże wyróżnienie. Wybory sprzed 4 lat, w którym brałam udział, miały zupełnie innych charakter – komentuje Grażyna Krehut.

Krehut podkreśla, iż do Rady Gminy dostali się znakomici kandydaci. Radni, którzy będą teraz przez najbliższe 4 lata zasiadać w Gminie to znakomici społecznicy. Niektórych z nich miałam przyjemność poznać, chociażby, jako przewodnicząca Rady Gminy. Boję się trochę jednomandatowych okręgów wyborczych, iż nie będzie takiego całościowego spojrzenia na problemy Gminy. Mam nadzieję, że uda się to wypracować. W Radzie będzie dużo nowych osób. Wierzę, że będą to osoby, które będą chciały prowadzić wspólną politykę. Ważne, byśmy potrafili zrobić coś razem dla naszych mieszkańców. Bo przecież decyzje, które zapadają w radzie, dotyczą całej gminy. Jestem nastawiona na taką współpracę – mówi Grażyna Krehut.

 

MSZ
 

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: