Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kreatywni i pracowici poszukiwani! Zostań częścią ITW Lys Fusion Poland w Istebnej!

Od piekarników i lodówek w restauracjach i hotelach, po części samochodowe wewnątrz pojazdów na całym świecie… Produkty ITW znajdziesz wszędzie. Teraz i Ty możesz stać się częścią tej innowacyjnej firmy.

Gdzie innowacyjna technika spotyka ekologię

Historia istebniańskiej spółki zajmującej się wytwarzaniem części z tworzyw sztucznych do samochodów sięga lat 90. minionego wieku. Od 1995 roku firma należy do amerykańskiego koncernu ITW - Illinois Tool Works Inc., który posiada zakłady w 52 krajach, zatrudnia ponad 45 000 pracowników, a liczba jego patentów wynosi 19 300.

Przedmioty, które produkuje i projektuje ITW są wszędzie – od budynków, w których mieszkamy i pracujemy, po produkty budowlane i spawalnicze, czy testowo-pomiarowe.

Z pracy zakładu ITW Lys Fusion Poland w Istebnej oraz jego najnowocześniejszego parku maszyn korzystają klienci tacy jak Ford, BMW, Audi, Skoda, Jaguar, Stellantis, Daimler, Renault oraz IVECO. A wiec pośrednio i wszyscy właściciele tych pojazdów – w Istebnej produkowane są bowiem akcesoria czy klamki do samochodów tych marek.

Kto spodziewa się kopcącej fabryki – zdziwi się. Zatrudniający obecnie ponad 430 pracowników zakład położony jest wśród górskiej przyrody i jest przyjazny środowisku - jego wpływ na otoczenie jest taki, jak... zwykłego gospodarstwa.

Najnowocześniejsze standardy pracy: Women Power, praca zdalna i nie tylko

Branża automotive kojarzy się z mężczyznami – ale jeśli chodzi o ITW Lys Fusion Poland -  odsetek kobiet w kadrze kierowniczej, na stanowiskach specjalistycznych i inżynierskich,
sięga 41 proc.

Wyjątkową inicjatywą organizacji jest ITW Women Network – IWN. Celem programu IWN jest wspieranie kobiet w rozwoju i kreowanie przyjaznego dla nich środowiska pracy.

Duży nacisk w firmie stawia się na inwestowanie w rozwój i awans wewnętrzny wszystkich pracowników – 72 proc. menedżerów to osoby promowane wewnętrznie. 

Pracownicy ITW, wspierani przez centralę, wymieniają się doświadczeniami pomiędzy poszczególnymi krajami. Menedżerowie są szkoleni, jak zarządzać różnorodnością.

Sami pracownicy uczestniczą również w działaniach takich jak wolontariat i praca na rzecz lokalnych społeczności, np. pracownicy z Istebnej bardzo zaangażowali się ostatnio na rzecz poszkodowanych przez wojnę w Ukrainie. Firma również wsparła Ukraińców, zatrudniając chętnych do pracy.

ITW dba o swoich pracowników - mają do dyspozycji na miejscu stołówkę z abonamentowymi obiadami i korzystają z pakietu socjalnego, organizowane są wycieczki oraz plenerowe imprezy integracyjne.

Zostań częścią światowej marki!

Obecnie firma rekrutuje nowych pracowników, poszukuje kadry inżynierskiej:

  • Inżyniera Jakości,
  • Inżynierów Konstruktorów CAD,
  • Inżynierów Projektu.

 

ITW Lys Fusion Polska szuka również młodych ludzi zaraz po studiach z dobrą znajomością języka angielskiego, którym LFP oferuje szkolenia i zdobywanie wysokich umiejętności.
Pracownicy ITW pomogą Ci na każdym etapie wdrażania się do nowej pracy, a nawet w poszukiwaniu mieszkania, jeśli zdecydujesz się przenieść bliżej zakładu.

Szukamy osób niebojących się nowych wyzwań, kreatywnych i pracowitych.

Jeśli chcesz się rozwijać, chcesz pracować w nowoczesnym zakładzie i w przyjaznej atmosferze - nasza firma pomoże Ci w rozwoju kariery zawodowej poprzez szkolenia, warsztaty oraz dostęp
do nowoczesnej technologii.

 

Szczegóły dotyczące ITW na stronie www.itw.com

 

Zgłoszenia w formie CV i listu motywacyjnego prosimy przesyłać na: kadry@lyspoland.com.pl

 

Kontakt:

Lys Fusion Poland Sp. z o.o

43-470 Istebna Zaolzie 1222

Telefony: 33 857 86 10

Kadry 33 857 86 30, 609 024 637

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: