Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pobiegną dla Daniela

W najbliższą niedzielę (tj. 14.08) odbędzie się Charytatywny Bieg Świętego Dominika. Rywalizacja będzie toczyć się w Ustroniu, na dystansie 10 kilometrów. Dochód z imprezy zostanie przekazany dla Daniela.

Wyniki niedzielnego biegu schodzą na drugi plan, a liczy się przede wszystkim wsparcie dla Daniela. - Daniel jest super chłopakiem z Ustronia i potrzebuje naszego wsparcia! Zbieramy na ortezy kończyn dolnych, które poprawiają u Daniela jakość wzorca chodu, wpływają na polepszenie stabilizacji w tułowiu, co daje lepsza ekonomię i funkcjonalność chodu – czytamy na oficjalnym fanpage'u Charytatywnego Biegu Świętego Dominika.

Początek 10-kilometrowego biegu o godz. 15:00, a trasa przebiegnie przez drogi asfaltowe i szutrowe. Dla zainteresowanych mamy dobre wieści, ponieważ rejestracja elektroniczna potrwa do 12 sierpnia. Jeżeli będą nadal dostępne miejsca (limit wynosi 150 uczestników), to kolejne zgłoszenia będą przyjmowane w niedzielę, w biurze zawodów. Kwota wpisowego wynosi 60 zł – całość będzie przeznaczona na zakup ortez dla Daniela.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-08-11 17:03:55
oxjas1: Za koszt 1 miesiecznicy ilu Danielom mozna by bylo pomoc !
2022-08-11 17:44:04
Pogromca pogromców i cwaniaczków: A ilu można by dopiero pomóc za koszt 1 tęczowej parady!
2022-08-11 22:36:58
oxjas1: Akcje charytatywne jak najbardziej nalezy zachwalac tylko ci prawi i sprawiedliwi jak widac wcale tacy prawi i sprawiedliwi nie sa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: