Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kradzież paliwa - ciąg dalszy zatrzymańKolejni przestępcy zamieszani w kradzieże paliwa zostali zatrzymani. W marcu wpadło trzech mężczyzn. Dziś Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie poinformowała o kolejnych siedmiu zatrzymanych.
 

- Policjanci Komisariatu Policji w Strumieniu zakończyli kolejny etap czynności sprawy związanej z kradzieżami paliwa. Podczas tego etapu zatrzymano siedem osób, którym przedstawiono łącznie 18 zarzutów. Sprawcy, to w większości mieszkańcy gminy Chybie w wieku od 18 do 28 lat. Jeden z zatrzymanych został tymczasowo aresztowany – mówi mł.asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Podejrzani mogą trafić za kartki nawet na 10 lat.


- W czasie realizacji czynności z ich udziałem policjanci także wrócili i wyjaśnili sprawę z początku roku, kiedy to grupa mężczyzn, w Drogomyślu pobiła cztery osoby i podpaliła ich samochód. Wstępnie oszacowane straty jakie grupa ta spowodowała swoim działaniem to kwota ok. 20 000 złotych. Na poczet przyszłych kar zajęto samochód jednego ze sprawców.
W tym samym czasie policjanci ze Strumienia, wyjaśniając przypadki kradzieży metali kolorowych, dokonali zatrzymania 5 młodych mężczyzn, którzy dokonali włamania do dwóch budynków w budowie, hali magazynowej, a także kradzieży rynien z przydrożnej kapliczki
– dodaje oficer prasowy.

Cała piątka usłyszała zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia. Również w tej sprawie policjanci zajęli samochód jednego ze sprawców.

KOD


Zobacz też " Kradli paliwo - są zatrzymani"

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: