Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kradli i wpadli

Dwóch mieszkańców Goleszowa kradło paliwo ze zbiorników samochodowych. Wracając z kradzieży, w wyniku przeciążenia auta utknęli i blokowali ruch. Przybyli na miejsce strażnicy miejscy szybko „wywęszyli”, że to złodzieje paliwa.

Mieszkańców Goleszowa zatrzymano w Wiśle. - Mężczyźni kradli paliwo ze zbiorników samochodowych. W swoim ostatnim skoku zapomnieli o prawach fizyki. Wracając z kradzieży, z łupem w bagażniku, wyniku obciążenia skradzionym paliwem, w pewnym momencie utknęli na drodze i blokowali ruch, ponieważ nie byli w stanie pokonać dalszej trasy z uwagi na zalegający śnieg i „tuczące” ich paliwo. W trakcie podjętej w tej sprawie interwencji wezwani do jej obsługi funkcjonariusze Straży Miejskiej w Wiśle, zauważyli podejrzane przedmioty i ujawnili pojemniki oraz inne przedmioty mogące służyć do kradzieży paliwa. W tym wypadku nie trzeba podkreślać, że sprawców interwencji zdradził sam zapach kradzionego paliwa. Strażnicy zabezpieczyli pojazd i zadbali o to, żeby sprawcy nie uciekli. Wezwani na miejsce policjanci z Wisły zatrzymali nie tylko podejrzanych o popełnienie przestępstw mężczyzn, ale również skradzione paliwo i przedmioty służące złodziejom do ich kradzieży – relacjonuje st. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

46-latek i jego 23-letni wspólnik noc spędzili w policyjnym areszcie. Łącznie usłyszeli trzy zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, podczas których ukradli ponad 420 litrów paliwa, którego wartość pokrzywdzeni wycenili na 2430 zł. Sprawcom grozi im dziesięć lat „paki”

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-28 14:12:44
Skywalker: a co z tym gościem co ukradł 200 mln za respiratory?
2022-01-28 15:03:48
1234567890: Sky... to niski poziom szkodliwości dla społeczeństwa wiec ułożyli ,sprawe ale Ci goleszowscy zlodzieje to grube ryby i ich trzeba ukarać..... ...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: