Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Biżuteria Burmistrz Strumienia na aukcji WOŚP

Wyjątkowy naszyjnik – przekazany przez Burmistrz Strumienia Annę Grygierek, można wylicytować w Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pruchnej.


Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia od lat wspiera prucheński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu szefuje nauczycielka Anita Świtała. Sztab prócz zbiórek na terenie gminy Strumień, znany jest z niecodziennych licytacji. Gminne Centrum Integracji Wsi, gdzie zazwyczaj odbywa się Finał, wypełniony jest orkiestrowymi gadżetami, tortami pieczonymi przez mieszkanki gminy, czy innymi wartościowymi przedmiotami. Od kilku lat licytowane są żaby maskotki – symbole gminy Strumień. W tym roku Burmistrz Strumienia postanowiła podarować jeszcze jeden osobisty prezent.


- W najbliższą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. Jubileuszowy Finał odbędzie się również w Pruchnej. Zachęcam do wspierania tej inicjatywy, zasilenia puszek (tych tradycyjnych i wirtualnych) i do wzięcia udziału w charytatywnych aukcjach. Na jednej z nich można znaleźć złoty łańcuszek z zawieszką, który przekazałam sztabowi w Pruchnej w tym roku. Wszystkim wolontariuszom i całej Orkiestrze życzę powodzenia i pobijania kolejnych rekordów w szczytnym celu! - napisała na swoim facebooku Anna Grygierek.

W ubiegłym roku, mimo obostrzeń sztab w Pruchnej pobił rekord zbiórek, głównie za pośrednictwem internetowych licytacji, które można śledzić na facebooku Zespołu Szkół w Pruchnej TUTAJ. Cena wywoławcza łańcuszka to 500 zł internauci już podwoili bezmała tę kwotę, a licytacja trwa... do 30 stycznia do godz. 18.00...

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: