Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kończyce Małe szukają wsparcia

Ostatnia deska ratunku. Już jedna drużyna zrezygnowała z występów w rundzie wiosennej, a kto wie, czy to grono nie zostanie powiększone. Problemy finansowe nie ominęły zespołu z Kończyc Małych.

Pandemia dała się we znaki piłkarskim klubom z naszego regionu, a to głównie z powodu braku publiczności podczas spotkań ligowych. Problemy finansowe dotknęły choćby Kaczyce, które postanowiły nie przystępować do rundy wiosennej. Podobna sytuacja ma miejsce u mistrza skoczowskiej A klasy z sezonu 2017/18 – Kończyce Małe. Jednak działacze klubu, który w drugiej części sezonu będzie występował w grupie mistrzowskiej A klasy, postanowili założyć zrzutkę.

- Niestety, w związku z epidemią jesteśmy zmuszeni znów prosić Państwa o pomoc. Kilku naszych sponsorów, którzy zawsze starali się wspierać nas finansowo, również ma ciężką sytuację w swoich firmach i nie są w stanie dalej nas wspierać – czytamy w opisie.

- Nie chcemy być kolejnym klubem, który będzie musiał wycofać się z rozgrywek A-klasy, ale jeśli sytuacja się nie zmieni nasza drużyna seniorów przestanie istnieć. Prosimy wszystkich, którzy tylko mogą, o jakąkolwiek pomoc finansową. Dziękujemy za zrozumienie.

LINK DO ZRZUTKI 

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-16 09:43:16
czesiohill: Na tą chwilę mają dopiero 700 zł. Dorzućmy się.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: