Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Anna Musioł i Jacek Porzycki.

Do naszej redakcji dotarły także życzenia od tajemniczej lub tajemniczego NP- Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego 21 listopada - Wszystkim pracownikom socjalnym życzę, by mogli poświęcić się pracy socjalnej, a nie analizie dokumentów. Wszystkim pracującym w pomocy społecznej, by rządzący przestali dorzucać kolejne absurdalne zadania. Życzę również godnego wynagrodzenia za pracę, która wymaga ogromnej wiedzy i zaangażowania.

Swoje święto i to dzisiaj obchodzi pan Andrzej Kłoda – Andrzeju, pomyślności w życiu rodzinnym, spotykania na swojej drodze wielu życzliwych ludzi i samych doskonałych projektów graficznych – życzą właściciel i koledzy z firmy Optimal i portalu Ox.pl.

Kolejne życzenia popłyną do Cieszyna. Życzenia dla Marty Rokickiej z Cieszyna z okazji: 34 urodzin. Gdy świat ogłosi Twoje urodziny, spójrz wstecz, wspomnij minione dni i godziny. Pomyśl, czy masz to, co chciałaś, czy zdobyłaś tego, którego kochałaś. A jeśli nie, to niech dni wolniej biegną i wszystkie życzenia się spełnią! Tego życzy Majka

Teraz życzenia również z okazji 34 urodzin – Dla Basi. Niech w urodzin Twoich dzionek, Przepięknie śpiewa skowronek, Najpiękniejsze kwiaty rozkwitają, Wszystkie marzenia się spełniają I niech towarzyszy Ci radość życia, A każdy dzień prawdziwie zachwyca. Tego życzą Leszek, Natalia i Madzia.

23 listopada swoje urodziny obchodziła Edyta ze Skoczowa.
Żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!
Zawsze zdrowa, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, Ogrzewając życie Twe!
Tego życzy rodzina ze Skoczowa.

Teraz życzenia dla Przemysława Lose. Jak sam mówi – urodzin nie świętuje i zatrzymał się na 39 i pół. Niemniej czas biegnie i kolejny okrągły jubileusz przed Tobą. Przemku, od całej redakcji życzenia radosnych momentów, świątecznych akcentów, przyjemnych chwil - i nie bój się, życie zaci... zaczyna się po czterdziestce!

Dla Andrzeja Warsińskiego z Pierśćca z okazji imienin – dużo zdrowia, pomyślności, radości i zadowolenia z każdego dnia życzą – żona Jolanta, dzieci, Wnuki oraz zięć.

Z życzeniami wędrujemy za granicę. Zanosimy je Tomaszowi Kocjanowi z Mönchengladbach w Niemczech, który obchodził wczoraj swoje 40 urodziny: Lat czterdzieści Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy. Oby życie było lepsze. Żyj sto lat. Albo i dwieście! Wszystkiego co najlepsze od rodziny ze Skoczowa

Kolejne życzenia też płyną do tej samej miejscowości. Tym razem urodziny – 30 listopada obchodzić będzie Arkadiusz Kocjan z niemieckiego Mönchengladbach, który urodziny będzie obchodził 30 listopada:
Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia. Tego życzy Tobie rodzina ze Skoczowa.

Przypominamy o naszym adresie zyczenia@ox.pl i o formularzu na głównej stronie ox.pl posyłajcie dobre słowa dla Waszych bliskich. Dla jubilatów nowy przebój kapeli Polandia – Lecimy.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP,AM

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: