Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Najserdeczniejsze życzenia dla Katarzyny Raszki-Sodzawiczny.
Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni,
lata zimą i wiosny jesienią, to, o czym marzysz, by się spełniło, a czego pragniesz, by Twoje było.
Tego wszystkiego życzy koleżanka Marta i cała Redakcja Portalu OX.pl

5 listopada, czyli dzisiaj swoje urodziny obchodzi Sebastian Chmiel - Abyś zawsze wiedział, po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Życzymy Ci również wielkich marzeń i odwagi, by je spełniać. Dużo zdrowia i powodzenia na drodze artystycznej oraz w każdym przedsięwzięciu – cała Redakcja Portalu Ox.pl

Jutro, 6 listopada swoje urodziny będzie obchodził Tomek z Cieszyna
Spełnienia marzeń, braku przykrych zdarzeń, zdrowia, miłości, wszelkiej pomyślności, dalszego rozwoju kariery zawodowej, przyjaciół prawdziwych, poranków szczęśliwych, szalonych wakacji i wszystkiego, co najlepsze! Od kolegi z Cieszyna.

8 listopada swoje urodziny będzie obchodził Grzegorz Wojtas z Cieszyna. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu i dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia życzy kolega ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie.

Państwu Helenie i Ryszardowi Wójcikom z Wisły, z okazji jubileuszu 25.lecia małżeństwa, Bożej opieki, kolejnych lat życia przeżytych w miłości i doczekania się wnuków – życzy rodzina z Simoradza.

Teraz o uwagę prosimy panią Renatę Kocoń, która niebawem obchodzić będzie 60. urodziny. Sześćdziesiąty rok rozpoczęty, Zacny wiek już osiągnięty, Dorosłe dzieci, urocze wnuczęta, To do długiego życia zachęta. Bawić wnuki, wypoczywać, w wyjątkowych miejscach bywać. Aby sił na to nie brakowało, Życzymy Ci zdrowia niemało – życzy syn Paweł z Rodziną.

10 listopada swoje urodziny będzie obchodzić Malwina z Krakowa. Z tej okazji grupa znajomych z Cieszyna i Skoczowa życzy Ci samej pozytywnej energii i dobrych ludzi wokół siebie. Dużo zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń!

10 listopada swoje urodziny będzie obchodzić także Karolina Kidoń z Ustronia. Z tej okazji życzymy Ci dużo zdrowia i zawsze wspierającej osoby obok siebie, prawdziwych przyjaciół i wszystkiego najlepszego na drodze artystycznej i powodzenia w każdym działaniu - od całej redakcji Portalu Ox.pl!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane życzenia. Przypominamy, że ich emisja jest bezpłatna. Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: