Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dwie godziny z Pink Floyd w Cieszynie!

Ponad dwie godziny z magnetyzującą muzyką zespołu Pink Floyd czeka fanów dobrego brzmienia, którzy w sobotę 9 grudnia przyjadą do Cieszyna. W Teatrze im. Adama Mickiewicza wystąpi grupa Another Pinkt Floyd.

ANOTHER PINK FLOYD to zespół, który powstał w 2009 roku i ciągle świetnie czuje się na scenie. Muzycy są zagorzałymi fascynatami twórczości Pink Floyd, wykonywane przez nich utwory Floydów są odwzorowane ze szczególną dbałością o zachowanie wszelkich niuansów brzmieniowych.
Zespół używa podobnych instrumentów, niemal identycznych efektów gitarowych oraz sampli jak pierwowzór, co nadaje muzyce Another Pink Floyd niepowtarzalnego klimatu. Wokalistą zespołu jest Norman Power.

Podczas dwu i półgodzinnego występu w Cieszynie muzycy wykonują zarówno najbardziej znane utwory, jak i rozbudowane progresywne suity. Występ ma być również atrakcyjny wizualnie - zobaczymy wizualizacje ze zdjęciami, filmami i pokazem świetlnym.

Tego nie można przegapić, tym bardziej, że występ Another Pink Floyd jest w ramach charytatywnej akcji „Aktywuj Dobro”. Inicjatorem koncertu jest grupa młodych ludzi – ESCAPE https://www.facebook.com/escapeJ14.6/, która chce #aktywować dobro praktycznymi działaniami, życiem z drugim człowiekiem i dla niego. Dzięki koncertowi „Aktywuj Dobro” w maju br. Escape wsparło Centrum Opieki Dziennej dla Chorych Dzieci „Świetlikowo” oraz Hospicjum „Otwarte Drzwi” w Skoczowie. Dołacz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1655587851172610/

Another Pink Floyd
9 grudnia, 18:00
Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie
Bilety już wkrótce w sprzedaży! Szukaj ich od 6 listopada na stronie cieszyńskiego Teatru.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.red.
 

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-11-05 20:38:02
observer: Wielka szkoda, że w czasie adwentu. A ten w tym roku rozpoczyna się 3. grudnia.
2017-11-05 21:06:41
miminko11: A wysrać się możesz w czasie adwentu czy też nie?
2017-11-07 06:53:12
krzysztof.mm: byle po cichu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: