Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Kamili Krawczyk na Śląsku Cieszyńskim

Wakacje się rozpoczęły, a wraz z nimi atrakcje skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Jedną z nich będzie cykl koncertów Kamili Krawczyk „Zwariowałam Tour”, z których dwa odbędą się na Śląsku Cieszyńskim.

Kamila Krawczyk to artystka, która pokazuje nową odsłonę polskiego RnB. 16-latka z Rybnika w swojej muzyce posiłkuje się obserwacją życia codziennego nastolatków, którą dopełnia talentem i muzyczną pasją. Już wkrótce będzie można ją usłyszeć również na Śląsku Cieszyńskim — wokalistka rusza w trasę koncertową “Zwariowałam Tour”, która swój początek będzie miała na Śląsku Cieszyńskim w Hażlachu a 09.07.2021 r. w Ustroniu. Koncert Kamili wraz z zespołem to 60 minut czystej pozytywnej energii. Nazwa trasy nawiązuje do ciężkich czasów, jakie nastały dla artystów w covidowej rzeczywistości i ma być odskocznią od wszystkiego, co negatywne i dołujące. Zapraszamy na koncerty – mówił Damian DaMo Płaczek, producent.

Na koncercie będzie można usłyszeć m.in. singiel „Better Part”, który opowiada o trudnej miłości nastolatków. Na koncertach można spodziewać się wielu utworów, które nawiązują do życia codziennego, poruszają, ale również potrafią tchnąć w słuchaczy pozytywną energię.

  • Koncerty towarzyszą imprezom:
    02. 07 – Familijne Piątki w Gminie Hażlach
    09.07 – Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego w Ustroniu

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-02 07:41:53
miriam11: Potocznie małoletnim nazywa się człowieka młodego, najczęściej w wieku szkolnym, do momentu uznania go za dorosłego, po spełnieniu kryteriów dorosłości. Osoba małoletnia nie posiada (ze względu na swój wiek, niewielkie doświadczenie lub niepełne rozwinięcie psychiczne lub fizyczne) pełni praw przysługujących pełnoletnim (starszym, bardziej doświadczonym, w pełni rozwiniętym fizycznie) członkom społeczności, w której żyje. W języku potocznym określenia „małoletni”, „niepełnoletni”, „nieletni” i „dziecko” zwykle są używane zamiennie.
2021-07-02 07:45:23
miriam11: Ta dziewczynka na zdjęciu nie wyglondo jak by była tylko jedynie w umyśle skażoną ideologią KONSUMPCJONIZMU SEKSUALNEGO .
2021-07-02 12:08:13
Pogromca pogromców i cwaniaczków: UWAGA na komentarze przypominające wypowiedzi innych użytkowników. Oszust zdublował konta dodając przed nazwa SPACJE. Łatwo to poznać gdyż konta pojawiły się dopiero kilka dni temu. Ten sam gość, dawny pracownik redakcji używa innych multikont siejąc nienawiść na portalu. Wzywam REDAKCJE OXa do zablokowania tych kont
2021-07-02 13:38:32
Kuba_EDGE: Wygląda raczej na taką, którą cała reszta jej zespołu muzycznego wali wieczorem w hotelu...
2021-07-02 13:44:46
Toby1996: Na pierwszy rzut oka myślałem że to te niechciane reklamy portalów dla dorosłych :p w którą stronę idą ci "artyści". Żałosne
2021-07-02 15:20:38
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: bardzo mi przykro, liczę na wyrozumiałość PT Użytkowników, ale tu też musze powtórzyć: UWAGA na PSYCHOLA powyżej "Pogromca pogromców i cwaniaczków" BEZ SPACJI! Czy REDAKCJA OXa naprawdę musi tolerować tego ziejącego perwersyjnym jadem nienawiści TYPA , opluwającego wielokrotnie i z chorą satysfakcją różnych Bogu ducha winnych forumowiczów?? Najwyższa pora zgodnie z Regulaminem Forum p. 3.5. jego konto zlikwidować, nie czekając na reakcję poinformowanych już odpowiednich służb.
2021-07-02 15:22:53
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: to samo dotyczy postu "Kuba_EDGE", zgodnie z p. 3.3 Regulaminu Forum - wstyd dla autora tej wulgarnej wypowiedzi
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: