Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komu skradziono katalizator?

Masz Seata Ibiza i w maju parkowałeś samochód w Strumieniu? koniecznie przeczytaj. Policjanci z Komisariatu Policji w Strumieniu poszukują właściciela pojazdu Seat Ibiza, z którego złodziej wyciął katalizator.

- Podczas prowadzonego postepowania mundurowi z Komisariatu Policji w Strumieniu ustalili, że kradzież miała miejsce w maju 2021 roku, a dokładniej pomiędzy 20 a 30 dniem miesiąca. Pojazd pokrzywdzonego, z którego złodziej za pomocą szlifierki wyciął katalizator, to Seat Ibiza 2, rok produkcji 1993-2002, koloru ciemnego. Samochód był zaparkowany w Strumieniu przy ul. Brodeckiego , w pobliżu rzeki Wisła – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.
Pokrzywdzonego lub osoby mające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Strumieniu.

Adres i kontakt Komisariatem Policji w Strumieniu:

ul. Ks. Londzina 47 . 43-246 Strumień
tel. 47 857 39 10, fax 47 857 39 14
email strumien@cieszyn.ka.policja.gov.pl

red/

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

15
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-28 17:02:17
: no bravo, bravo, sukces duży....
2021-07-28 17:36:35
☞☞☞: niech lepiej pomogą Kaczyńskiemu szukać pilota do Banasia, byłyby awanse
2021-07-28 17:51:32
: Ilu jest w Polsce duchownych katolickich? - ok. 30 000, czyli 0,08% mieszkańców Polski; jaki udział mają przypadki pedofilii związane z duchownymi katolickimi w najnowszym raporcie komisji d/s pedofilii? - ok. 30% wszystkich przypadków - coś jeszcze trzeba wytłumaczyć owieczkom? ktoś nie rozumie, dlaczego biskupi katoliccy odmawiają poddania się śledztwom w tych sprawach? czy jeszcze ktoś zaprzeczy, że władza PiS sponsoruje i ochrania mafię pedofilską w obrębie kościoła katolickiego? tymczasem policja ma pełne ręce roboty szukając właściciela skradzionego złomu, pacyfikując manifestacje kobiet i ochraniając jeden domek na Żoliborzu, a prokuratura wymyślając kolejne zarzuty pod adresem "pancernego kryształa" albo babci ze strajku kobiet
2021-07-28 20:31:39
marat: Tymczasem ilu spośród czytelników przechodzi obojętnie wobec hejtu i propagowania nienawiści w komentarzach na Portalu OX? Marginalizowanie i odwracanie głowy od tego problemu, zauważalne również ze strony tych, którzy powinni być najbardziej zainteresowani wizerunkiem tego portalu, nie jest żadnym rozwiązaniem, co więcej, przez szajkę dopuszczającą się tego procederu może być odbierane jako przyzwolenie. Nic nie pomogą tłumaczenia, że ktoś nie odpowiada, jeżeli udostępniane są narzędzia i systematycznie nie są likwidowane źródła zła.
2021-07-28 20:35:46
marat: Od dłuższego czasu obserwowane są przypadki nieszablonowych zachowań, jakich dopuszczają się ludzie, którzy przez wzgląd na swą młodzieńczą naiwność i brak doświadczenia życiowego podatni są pod swój nieświadomy udział w różnego rodzaju aktach o charakterze politycznym. Całkiem niedawno tego rodzaju wulgarne i nietypowe formy manifestacji politycznej zostały usprawiedliwione przez osoby mające wpływ na kształt polityki państwa, a pewne uznawane dotąd za niestosowne określenia stały się językiem prowadzenia publicznej „debaty” raczej „dyskursu”. W czym tkwi źródło traktowania tego rodzaju destrukcyjnych manifestacji i zachowań jako uznawanych za usprawiedliwione?
2021-07-28 20:41:40
krzysztof  mm: coś jest na rzeczy, donek-bronek-farorz-florian-marat-danton-marx-ekolog-ppic na wodę-tomasz-lusia i minimum jeszcze tuzin podobnych hejterskich kont to zakała tego portalu - ale to nie żadna szajka grasuje tylko dwóch zakompleksionych frustratów, chwała bogu to idioci więc efekty ich wysiłków to jedynie smętne popierdywanie
2021-07-28 20:55:23
suski: to wszystko prawda, mogę dodać, że jeszcze m. in. jako "censor", "robespierre", "ekolog", pastor", no i oczywiście "suski" publikuję, ale wcale nie uważam tego za popierdywanie, a tym bardziej smętne - tu się nie zgadzam
2021-07-28 20:56:59
marat: Zanim więc moi stali hejterzy, zwłaszcza konkretny hejter występujący pod wieloma nickami, dopiszą się do niniejszego tekstu, a nowi się przyłączą, bo poczuli, że o nich była mowa, niech się, kochani, zwłaszcza konkretny kochany, zastanowi nad stanem własnego ducha. Uczucie NIENAWIŚCI ma charakter destrukcyjny, związane jest z gniewem, jest to przeciwieństwo MIŁOŚCI, która buduje i tworzy wspólnotę. Nienawiść okazywana innemu człowiekowi stanowi wielkie zło! Tym bardziej, jeżeli nienawistnicy wobec bliźniego używają określeń dehumanizujących. W Liście do Galatów nienawiść/hejt wymienione są obok nieczystości, wyuzdania, uprawiania bałwochwalstwa, czarów, sporów, zawiści, wzburzenia niewłaściwą pogonią za zaszczytami, niezgodą, rozłamami i zazdrością. Zgodnie z przesłaniem Biblii hejter staje się niezdolny do kochania innych i samego siebie. Niektórzy próbują nienawiścią żyć, także nieźle żyć z nienawiści i dodatkowo wzbudzać w sobie fałszywe poczucie, że są w swoim mniemaniu ważnymi uczestnikami życia publicznego.
2021-07-28 21:00:53
marat: Gniew jest najpotężniejszą emocją, częściowo dlatego, że jest interaktywny. Kiedy użytkownicy mediów społecznościowych wyrażają swój gniew, generują nowe treści, które rozprzestrzeniają się w tym samym systemie, wzniecając kolejną falę gniewu. Kiedy wydarzenia ma dwie strony, a prawie zawsze tak jest- może przypominać perpetuum mobile gniewu. Ów gniew/ nienawiść jest skuteczny w budowaniu widowni, ci, którzy szukają sławy i władzy, mają wszelkie podstawy, aby dążyć do kontrowersji, zwłaszcza poprzez prowokowanie wściekłości innych. Gniew prowadzi do nienawiści, a nienawiść ma powodować cierpienie. Cierpienie prowadzi do mrocznej strony, w internecie znanej jako trollowanie. Konkretnym celem jest sprowokowanie gniewnej reakcji. Trolle mogą miotać prowokacyjne kłamstwa, oszczerstwa i pomówienia o politycznych wrogach i udawać chorych na raka. Jedyną konsekwencją jest emocjonalna manipulacja. Kluczem do zostania dobrym trollem jest być dostatecznie głupim, aby być wiarygodnym, pamiętając, że ostatecznym celem jest rozwścieczenie ludzi w sieci.
2021-07-28 21:24:47
pół_Sasina_z_Wiślicy: jak się przeloguję to mi zwykle się poprawia, czasem jeszcze biorę tabletkę co mi pan doktor na chorą głowę przepisał i znowu na jakiś czas mam spokój - proszę o wyrozumiałość Szanownych Czytelników tego forum
2021-07-28 21:38:19
marat: Zamiast epatować nienawiścią w komentarzach na portalu OX, postarajcie się posadzić przynajmniej jedno drzewo w miejsce każdego ściętego, z którego dotychczas skorzystaliście w swym życiu.
2021-08-01 15:48:49
czesiohill: marat: Szyszkownicy i ich poplecznicy niech sadzą.
2021-08-09 20:37:01
najśw.patyk: krzysio mm ty jesteś największym frustratem i hejterem , nie pasuje ci ? ??? wyjeżdżaj z PL , tkaich jak ty nikt nie zatrudni no chyba że sok z buraka , nie zapomnij zabrać geniusza św patryka . Prezentujesz poziom dna jak szatniarz europy , pewnie na ulicy boisz sie spojrzec gdziekolwiek , umiesz się tylko wyładować na klawiaturze i pewnie na jakiejś babie pewnie mamusi bo żony dzieciaku pewnie nie masz bo jesteś trolu nie pełnoletni .
2021-08-09 21:57:24
najśw.patyk: tu zrozumiecie wszystko grzechy-platformy.org
2021-08-09 21:58:43
najśw.patyk: Ośmioletnie rządy Platformy Obywatelskiej obfitowały w afery i skandale związane z politykami tej partii, nie tylko na szczeblu centralnym, ale też lokalnym. Były to rządy wielkich afer takich jak hazardowa, afera Amber Gold, Infoafera, podsłuchowa czy afera Beaty Sawickiej, która wybuchła jeszcze przed objęciem władzy przez PO. Nieudolne rządy PO doprowadziły do zamknięcia polskich stoczni, czyli afery stoczniowej. Platforma Obywatelska zabrała też Polakom 150 mld oszczędności zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS. Donald Tusk stwierdził wtedy, że pieniądze wpłacane na konta OFE nie należą do obywateli
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: