Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komu kotka?

Dzisiaj prezentujemy Państwu koty, które czekają na swoich nowych właścicieli. Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "AS" z Ustronia ma obecnie bardzo dużą ilość tych czworonogów pod swoją opieką. Są to przede wszystkim małe kociaki, ale jest kilka starszych, czekających na swój własny kącik.

Kto z Państwa myśli o przygarnięciu kotka? Na zdjęciu są te, które chciałyby odwdzięczyć się za ciepły kąt i jedzenie. Na pewno przytulą się do nowych właścicieli i pokochają całym swoim kocim sercem. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby i zachęcamy do wzięcia tych pięknych i spokojnych zwierząt.

Kotki gotowe do adopcji są odrobaczone i zaszczepione, znajdują się w różnym wieku - od 8 tygodni i starsze. Prosimy o przemyślane adopcje, odpowiedzialne decyzje i podpisania umowy adopcyjnej. Kociaka w odpowiednim wieku należy poddać też obowiązkowo kastracji lub sterylizacji, jest to warunkiem adopcji oraz apelem do wszystkich, aby nie powiększać kociej bezdomności. Przedstawiamy kilka kotów do adopcji, ale proszę dzwonić i pytać wolontariuszy Stowarzyszenia, ponieważ ciągle dochodzą nowe czworonogi.

Kontakt: Alicja: 606 911 687, Anna 507 530 079; Ewa 515 801 605.
Można sprawdzać również na stronie Stowarzyszenia oraz na FB "Stowarzyszenie AS Pomagajmy Zwierzętom". Kto zabierze kotka?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-05 19:07:47
megan: Słodziaki. Pamiętajcie przyjaciół się nie kupuje. ADOPTUJ!!!
2020-07-05 19:21:40
hycel: Musieli słabo kastrować jak się tyle nowych śmierdziuchów porodziło .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: