Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komisarze Cieślar i Procner na tropie. Spotkanie z Hanną Greń.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle 18 stycznia odbyło się spotkanie z Hanną Greń, autorką kilku powieści zawierających wątki kryminalne i romansowe. Ich akcja toczy się na Śląsku Cieszyńskim, m.in. w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej.

Wywiad z pisarką prowadził znany dziennikarz, autor książek i filmów, Andrzej Drobik. Mimo śnieżnej zamieci na zewnątrz w sali biblioteki nie zabrakło czytelników, a głównie czytelniczek.  Na pytania prowadzącego Autorka odpowiadała z taką swadą, że publiczność raz po raz wybuchała śmiechem, choć rozmawiano o przestępstwach i zbrodniach umiejscowionych w sielankowym, beskidzkim krajobrazie.
Pisarka zdradziła jak powstają jej książki, skąd czerpie inspirację i kto jest pierwszym konsultantem i czytelnikiem jej książek. Czytelnicy poznali również najbliższe plany wydawnicze, ale Hanna Greń nie uchyliła za bardzo rąbka tajemnicy, co do losów bohaterów. Zdradziła jednak co sama czyta, kiedy nie pisze.

Najnowsza powieść pt. „Wilcze kobiety” ukaże się w Wydawnictwie Replika już 30 stycznia. W planie jest także piąta i ostatnia część cyklu „W Trójkącie Beskidzkim”. Czytelnicy wiślańskiej biblioteki już czekają z niecierpliwością.

Zapraszamy do księgarń i bibliotek

(red/wisla.pl)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: