Kombajn spadł z naczepy

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj (10.X.) przed południem na dojeździe do drogi S52 w Harbutowicach. Z naczepy ciągnika spadł kombajn. Są w tym miejscu utrudnienia.

Przed godziną 10 na wjeździe na drogę ekspresową S52 od strony Skoczowa w kierunku Bielska - Białej z naczepy ciągnika siodłowego zsunął się kombajn. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych, jednak są utrudnienia w ruchu. Samochody chcące wjechać na drogę S52 miejsce zdarzenia objeżdżały pasem zieleni. Jednak w tym momencie wjazd na S52 od strony Skoczowa jest zablokowany. Na miejscu pracują służby ratunkowe, jest też specjalistyczny dźwig, który podnosi maszynę.

Dzisiaj rano strażacy usuwali również plamę oleju na ulicy Zamkowej. W sobotni wieczór w Wiśle na ul. Strażackiej w kotłowni budynku jednorodzinnego zgłoszono pożar. Odłączono dopływ prądu, doprowadzono jeden prą wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Wyniesiono z pomieszczenia nadpalone przedmioty. Budynek oddymiono.- informuje Michał Swoboda rzecznik prasowy cieszyńskiej straży pożarnej.

Wczoraj (niedziela, 09.10.2016) około godziny 17.00 w Ustroniu na trasie rowerowej na Palenicy strażacy udzielili pomocy medycznej rannej rowerzystce. Po dojeździe ratowników medycznych na dolną stację kolejki linowej strażacy przewieźli ratowników do poszkodowanej, następnie przetransportowano ją do karetki pogotowia.

W weekend Brennej, Wiśle i Dzięgielowie strażacy pomagali usunąć gniazda os.

JB


Sprostowanie - oczywiście w informacji chodziło o kombajn rolniczy, nie drogowy.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-10-10 12:36:36
punol: Niezły ten \"kombajn drogowy\" :)
2016-10-10 14:39:31
marian1951: Kombajn zbożowy Fendt produkcji niemieckiej. Jak jedzie po drodze lub na niej leży, to musowo drogowy. A jak kosi zboże, to polowy/zbożowy.
2016-10-11 12:34:09
anatol: Rozumiem, że mogą spaść ceny żyta ale żeby spadł sam kombajn zbożowy?<br />I jeszcze jeden kwiatek:\&quot;Odłączono dopływ prądu, doprowadzono jeden prą wody co doprowadziło do ugaszenia pożaru\&quot;. Prawidłowo i po polsku piszemy prom a nie prą. Powinno być: doprowadzono prom z wodą co doprowadziło... itd. Redachtory - prosimy o baczniejszą uwagę przy swojej \&quot;tfurczości\&quot;.
2016-10-11 15:31:55
Boog: @anatol:<br />Chopie, nie obraź się, ale pouczasz nic nie wiedząć. Ten \&quot;prą\&quot; to dokładnie \&quot;prąd\&quot; tylko że Orzeł zjadł literkę. Prąd wody (jeden prąd, trzy itp..) to określenie branżowe w Straży Pożarnej. Jak zazwyczaj redaktorzy OX popełniają szkolne błędy stylistyczne i ortograficzne, tak teraz po prostu tylko zjadł literę D. I tak powiem...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją