Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolizja na Bielskiej

Poważna kolizja w Cieszynie. W poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Wiślańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
W poniedziałek, około 16.30 28-latka jadąca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z bocznej ulicy Wiślańskiej na ulicę Bielską. Kierująca zderzyła się z toyotą camry, prowadzoną przez 57-latka z Cieszyna – informuje rzecznik cieszyńskiej policji – Rafał Domagała.
Strażacy z JRG Cieszyn musieli użyć specjalnego sprzętu hydraulicznego by uwolnić jedną z poszkodowanych osób. Na miejscu była również policja oraz pogotowie ratunkowe, które odwiozło ranną kobietę do szpitala.
 
Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja a nie wypadek, pomimo, że zostały tutaj ranne osoby. Jeśli rannym jest sprawca, lub rannym zostanie członek najbliższej rodziny – wówczas takie zdarzenie kwalifikuje się jako kolizja.
 
 
 
Jeśli natomiast osoba poszkodowana, nawet członek najbliższej rodziny, złoży wniosek o ściganie winnego zdarzenia, wówczas nastąpi inna kwalifikacja czynu – wyjaśnia Domagała.
 
JB
źródło: OX.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: