Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejny kemping w ogniu

Dzisiaj (10.11.2011) o godzinie 0.29 Powiatowe Centrum Ratownictwa w Ustroniu otrzymało zgłoszenie, które dotyczyło pożaru kempingu w Brennej przy ulicy Lachy Dolne.

W działaniach udział wzięło 6 zastępów Straży Pożarnej, łącznie z żywiołem walczyło 29 osób. - Pożar zauważono o godzinie 0.28, minutę później zostaliśmy powiadomieni o zdarzeniu – informuje portal ox.pl Michał Swoboda rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie - Pierwsza jednostka przybyła na miejsce o godz. 0.38. Do lokalizacji pożaru doprowadzono o godzinie 0.48. 

Przyczyny pożaru wyjaśni policyjne dochodzenie. Na chwilę obecną wiadomo, że budynek, który uległ spaleniu z pewnością nie będzie się nadawał do odbudowy. - Spalił się cały budynek kempingowy. Po zagaszeniu pożaru pogorzelisko zostało przeszukane. Łączny czas działań wyniósł 1 godzinę i 33 minuty – dodaje M. Swoboda. 

Przypomnijmy niedawno (6.11.2011) doszło do pożaru domku letniskowego przy  ul. Pasternik w Brennej  wtedy też kemping spłonął doszczętnie...

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: